Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam różne artykułu i doszedłem do wniosku, że tym razem media próbują straszyć społeczeństwo Konfederacją wmawiając, że po wyborach będzie współpracować z PiSem. Do jakich niegodziwości jeszcze te łże-media posuną się, żeby spróbować uratować wizerunek tzw. licencjonowanej opozycji, która sama nie potrafi zawalczyć o głosy wyborców?

#polityka #konfederacja #sondaz #bekazlewactwa #bekazpisu
Pobierz L3stko - Tak sobie czytam różne artykułu i doszedłem do wniosku, że tym razem media p...
źródło: 89caaf4d23a2f3ba27ff6b9c9299745e6dc6c50664ce566d993b11a9b010b248
  • 79
żaden lekarz nie zaryzykuje swojej kariery i pójścia do więzienia, bo pisowki prokurator oceniający czy była zasadna będzie miał akurat zły dzień


@Czill23: Co za urojenia. XD
tym razem media próbują straszyć społeczeństwo Konfederacją wmawiając, że po wyborach będzie współpracować z PiSem.


@L3stko: też mi się tak wydaje. Co więcej, tym razem mogą mieć rację
@cybulion: jeżeli tamta jedna sprawa pokazuje to może jakaś inna sprawa pokazuje w drugą stronę? aborcja dotyczy garstki ludzi w Polsce i jak dla jakiegoś wyborcy to jest kluczowy argument to i tak nigdy nie będzie wyborcą o którego warto się starać jako partia.
@cybulion: nie martw się. Już twój Zandberg razem z PISem w przyszłym rządzie zadbają o to by aborcja była i darmowa i legalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W zamian co prawda wjedzie katokomuna na pełnej urwie ale przynajmniej skrobanka będzie legalna 1!1!1!1!oneoneone1!1!
Jeżeli wierzysz w to co mówią media to świadczy tylko o tobie XD


@tomo1111:
ja wierzę w to co sam myślę, a to że w tym wypadku jest korelacja nie zmienia mojego zdania.
Masz trochę za mało mózgu, żeby ogarnąć komplikacje procesów myślowych i związków przyczynowo-skutkowych. Poczekaj, porozumiem się w Twoim języku:

XDSDDAXZDXDXDXDXDD LOOoll!!@#$R!E!!!!