Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam różne artykułu i doszedłem do wniosku, że tym razem media próbują straszyć społeczeństwo Konfederacją wmawiając, że po wyborach będzie współpracować z PiSem. Do jakich niegodziwości jeszcze te łże-media posuną się, żeby spróbować uratować wizerunek tzw. licencjonowanej opozycji, która sama nie potrafi zawalczyć o głosy wyborców?

#polityka #konfederacja #sondaz #bekazlewactwa #bekazpisu
Pobierz L3stko - Tak sobie czytam różne artykułu i doszedłem do wniosku, że tym razem media p...
źródło: 89caaf4d23a2f3ba27ff6b9c9299745e6dc6c50664ce566d993b11a9b010b248
  • 79
@mayek:i to wszystko? Myślałem, że mają tajny plan wprowadzenia państwa wyznaniowego, gdzie każdy musi chodzić do kościoła w niedzielę, a po pracy zabijać niewiernych ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś mnie nie dziwi, że konserwatyści głosują przeciwko aborcji, mając na uwadze to, że podczas tego zabiegu zabijany jest ludzki organizm, któremu nadają godność człowieka. To twój katotaliban?
ABORCJA ABORCJA ABORCJA!!!!!1!!11!


@tomo1111: Ok, rozumiem że ten temat nie jest dla Ciebie ważny. Ważna jest zatem zapewne gospodarka. Być może wiesz, że mamy bardzo kiepskie wskaźniki demograficzne. Mamy też jedno z najostrzejszych praw antyaborcyjnych. Czy te dwie sprawy się łączą? Sądzę że tak.
Skoro więc gospodarka jest ważna, proszę o informację jak mamy się rozwijać jeśli nie będzie komu pracować, a rzesza emerytów będzie stale rosnąć? Na migrantów też nie
@tomo1111: @Wokawonsky Jeszcze raz bo chyba nie zrozumieliście: popierali karanie więzieniem za informowanie o możliwości wykonania aborcji.
To tak jakby była kara więzienia za informowanie że nożem można zabić człowieka.
@mayek: ja wiem ze najlepiej to by było rozdawac aborcję jak cukierki, 0 odpowiedzialnosci, puszczac sie bez gumy. Zróbmy z aborcji nową metodę antykoncepcji.
Co do twojego postu - to ja bym się zdenerwował jakby ktoś doradzał komuś w jaki sposób mnie zabić.
ja wiem ze najlepiej to by było rozdawac aborcję jak cukierki, 0 odpowiedzialnosci, puszczac sie bez gumy.


@tomo1111:
Po pierwsze: nigdzie nie pisałem o aborcji jako takiej, lecz o informowaniu o niej
Po drugie: serio uważasz że informowanie o czymś co jest legalne w innym kraju powinno być karane więzieniem?
Po trzecie: tu nie chodzi o "puszczanie się bez gumy", lecz o konieczność rodzenia dziecka bez czaszki i patrzenia jak umiera
@mayek: Po pierwsze - jak ktoś informuje że można mnie zabić z broni palnej poprzez strzał głowę jeżeli chcemy załatwić sprawę szybko, albo dźgać nożem jeżeli chcemy się pomęczyć, to dalej jest niepokojące mocno...
Po drugie - to że w krajach Arabskich dozwolne jest współżycie dorosłego faceta z dzieckiem, nie znaczy że powinno tak być w innym kraju. Tak samo to że w jednym kraju można zabijać dzieci, nie znaczy że