Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam różne artykułu i doszedłem do wniosku, że tym razem media próbują straszyć społeczeństwo Konfederacją wmawiając, że po wyborach będzie współpracować z PiSem. Do jakich niegodziwości jeszcze te łże-media posuną się, żeby spróbować uratować wizerunek tzw. licencjonowanej opozycji, która sama nie potrafi zawalczyć o głosy wyborców?

#polityka #konfederacja #sondaz #bekazlewactwa #bekazpisu
L3stko - Tak sobie czytam różne artykułu i doszedłem do wniosku, że tym razem media p...

źródło: 89caaf4d23a2f3ba27ff6b9c9299745e6dc6c50664ce566d993b11a9b010b248

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@cybulion przecież oni od zawsze byli przeciw aborcji, równie dobrze to PiS mógłby być konfederacki xD a pozostałe głosowania? Jakoś cicho o statystyce, a prawda jest taka że najczęściej ze wszystkich partii głosowali przeciw pisiorom.
  • Odpowiedz
opiszesz ten katotaliban?


@Wokawonsky: Ostatnio poparli projekt zakładający karanie więzieniem za informowanie o możliwościach przeprowadzenia aborcji.
Wystarczy?
  • Odpowiedz
@mayek:i to wszystko? Myślałem, że mają tajny plan wprowadzenia państwa wyznaniowego, gdzie każdy musi chodzić do kościoła w niedzielę, a po pracy zabijać niewiernych ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś mnie nie dziwi, że konserwatyści głosują przeciwko aborcji, mając na uwadze to, że podczas tego zabiegu zabijany jest ludzki organizm, któremu nadają godność człowieka. To twój katotaliban?
  • Odpowiedz
ABORCJA ABORCJA ABORCJA!!!!!1!!11!


@tomo1111: Ok, rozumiem że ten temat nie jest dla Ciebie ważny. Ważna jest zatem zapewne gospodarka. Być może wiesz, że mamy bardzo kiepskie wskaźniki demograficzne. Mamy też jedno z najostrzejszych praw antyaborcyjnych. Czy te dwie sprawy się łączą? Sądzę że tak.
Skoro więc gospodarka jest ważna, proszę o informację jak mamy się rozwijać jeśli nie będzie komu pracować, a rzesza emerytów będzie stale rosnąć? Na migrantów też nie
  • Odpowiedz
@tomo1111: @Wokawonsky Jeszcze raz bo chyba nie zrozumieliście: popierali karanie więzieniem za informowanie o możliwości wykonania aborcji.
To tak jakby była kara więzienia za informowanie że nożem można zabić człowieka.
  • Odpowiedz
@mayek: ja wiem ze najlepiej to by było rozdawac aborcję jak cukierki, 0 odpowiedzialnosci, puszczac sie bez gumy. Zróbmy z aborcji nową metodę antykoncepcji.
Co do twojego postu - to ja bym się zdenerwował jakby ktoś doradzał komuś w jaki sposób mnie zabić.
  • Odpowiedz
ja wiem ze najlepiej to by było rozdawac aborcję jak cukierki, 0 odpowiedzialnosci, puszczac sie bez gumy.


@tomo1111:
Po pierwsze: nigdzie nie pisałem o aborcji jako takiej, lecz o informowaniu o niej
Po drugie: serio uważasz że informowanie o czymś co jest legalne w innym kraju powinno być karane więzieniem?
Po trzecie: tu nie chodzi o "puszczanie się bez gumy", lecz o konieczność rodzenia dziecka bez czaszki i patrzenia jak umiera
  • Odpowiedz
@mayek: Po pierwsze - jak ktoś informuje że można mnie zabić z broni palnej poprzez strzał głowę jeżeli chcemy załatwić sprawę szybko, albo dźgać nożem jeżeli chcemy się pomęczyć, to dalej jest niepokojące mocno...
Po drugie - to że w krajach Arabskich dozwolne jest współżycie dorosłego faceta z dzieckiem, nie znaczy że powinno tak być w innym kraju. Tak samo to że w jednym kraju można zabijać dzieci, nie znaczy że
  • Odpowiedz