Wpis z mikrobloga

#bekazpisu Oddawanie głosu na małe partyjki 6-8% to oddanie władzy pis. Bo takie małe partyjki nie zrobią nagle 32%. Trzeba na Tuska głosować bo jest najbliżej wygranej. Tak wiem że błędne koło Po i PiS, ale za pelo było minus 1,5% inflacji, teraz jest 18,4
no ale jak ja oddam głos na SLD to ani SLD nie wygra, a tylko pis zostanie u wladzy Pozdrawiam #polityka
  • 133
@cornel9192 na tego Tuska który reprezentuje po które dyskryminuje facetów ze względu na płeć? Po aferze z ćwiczeniami wojskowymi już nigdy na nich nie zagłosuje. W ogóle nigdy nie zagłosuje ma partię która za tym głosowała, czyli wszystkie które teraz są w sejmie ( ͡º ͜ʖ͡º) zostaje albo cholowni albo @Libertarianie, ale oni to pewnie nawet do wyborów nie pójdą
@cornel9192 na tego Tuska który reprezentuje po które dyskryminuje facetów ze względu na płeć? Po aferze z ćwiczeniami wojskowymi już nigdy na nich nie zagłosuje. W ogóle nigdy nie zagłosuje ma partię która za tym głosowała, czyli wszystkie które teraz są w sejmie ( ͡º ͜ʖ͡º) zostaje albo cholowni albo @Libertarianie, ale oni to pewnie nawet do wyborów nie pójdą


@Lucider5: i rozumiem że Ci
@elperson: Aż musiałem odpisać, ależ #!$%@?. PiS to najgorsze co nas spotkało również w kwestii geopolitycznej. PiS skróciło Polskę z UE, przez co mamy blokowane środki z KPO. Do tego PiS fatalnei pogrywa względem USA wzywając ich ambasadora na dywanik, bo prywatna telewizja z kapitałem z ich kraju wyemitowała reportaż który im się nie podoba. Podejrzem że sojusznicy z NATO patrzą teraz na nas jak na niedorozwojów i nie udają nam