Wpis z mikrobloga

#bekazpisu Oddawanie głosu na małe partyjki 6-8% to oddanie władzy pis. Bo takie małe partyjki nie zrobią nagle 32%. Trzeba na Tuska głosować bo jest najbliżej wygranej. Tak wiem że błędne koło Po i PiS, ale za pelo było minus 1,5% inflacji, teraz jest 18,4
no ale jak ja oddam głos na SLD to ani SLD nie wygra, a tylko pis zostanie u wladzy Pozdrawiam #polityka
  • 133
za peło nie bylo koronawirusa i wojny na Ukrainie, dzbanie XD byś zobaczył teraz inflacje 1.5% () słaby troll


@fullversion: za to był największy kryzys finansowy. PO nigdy nie leciało takim socialem jak pis, nie wiem skąd te porównania zatem.

@cornel9192 szanuje zazdroworozsądkowe podejście.
V.....e - >za peło nie bylo koronawirusa i wojny na Ukrainie, dzbanie XD byś zobaczył...

źródło: D5Jk9kuTURBXy8xNWZkMGU3OC01MDBhLTQ5ZmQtYmUwNS03MmY5YzdkODMyNmIuanBlZ5GVAs0DBwDDw94AAaEwAQ

Pobierz
@cornel9192 jak się popełni podobny wpis czy to na tiktoku czy Twitterze czy wykopie jest wysyp takich debili ze ja jestem pewien że 70% to boty i trolle. Jak można w ogóle porównywać Po gdzie największym wałkiem były ośmiorniczki do tej ośmiornicy co oplotła kraj i dusi go przez ostatnie 8 lat. Przy tych hunach z Pisu platforma to byla klasa. Ciekaw jestem ile wam płacą za pisanie tych bzdur że "haha