Wpis z mikrobloga

myślę że powinniśmy wrócić do starych wartości np. ucinanie rąk złodziejowi i graficiarzowi


@Pan_Slon: Mi się wydaje, że wystarczy mu #!$%@?ć 10 tysięcy za malowanie i konsekwentnie to z niego ściągnąć. Jak się w dwa tygodnie nie uda to paka i prace społeczne a nie jakieś śmieszne mandaty. Tu trzeba grubo #!$%@?ć z urzędu. To samo bym zrobił za śmiecenie.
Nie wiem czemu nie powstał rejestr-katalog tych mazgrołów. Nawet na FB czy jakiejkolwiek stronie policyjnej zrobić możliwość przesyłania takich zdjęć. Żeby można było też wysyłać donosy. Przecież jak ktoś się na tym zna to pozna czyje to dzieło. Oni się też znają wzajemnie i to jak kto maluje i jak znakuje swoje graffiti. Jakby konsekwentnie karać i na ich koszt malować ściany od nowa to by się szybko skończyło. Złapali przy jednym,
Wole normalne, kolorowe graffiti, nie jakims gownem typu "legia to stara coorva", czy "kowalski konfident", niz szara sciane polaczona z szarym chodnikiem, szarymi schodami i szarymi barierkami xD
U mnie w miescie sporo tego jest, normalnie grafficiarze maja zgode, i wyglada to dobrze, a nie ze w zime chcesz sie powiesic jak widzisz wszedzie tylko i wylacznie szarosc xD
harrame - Wole normalne, kolorowe graffiti, nie jakims gownem typu "legia to stara co...

źródło: obraz_2024-03-12_100607434

Pobierz