Wpis z mikrobloga

#bekazpisu Oddawanie głosu na małe partyjki 6-8% to oddanie władzy pis. Bo takie małe partyjki nie zrobią nagle 32%. Trzeba na Tuska głosować bo jest najbliżej wygranej. Tak wiem że błędne koło Po i PiS, ale za pelo było minus 1,5% inflacji, teraz jest 18,4
no ale jak ja oddam głos na SLD to ani SLD nie wygra, a tylko pis zostanie u wladzy Pozdrawiam #polityka
  • 133
@aczutuse: MOżna wiele zarzucić PO, ale nie mieli takiego nepotyzmu, kolesiostrwa i niegospodarności. Posiadali jakiekolwiek mechanizmy samooczyszczenia, tam się człowiek do dymysji podał za to że nie dał zegarka do zeznania majątkowego.
TO jeden z powodów dla których nieznoszę PiSu, za sprowadzenie dyskusji o poglądach do najbardziej rynsztokowego poziomu, gdzie każdy, nawet małpa byłaby lepsza u władzy, bo nie podjęłaby żadnej decyzji, co już oznacza bycie lepszym od PiSu.
@cornel9192 nie, nie ma argumentu za PO, tym bardziej w kontekście inflacji, skoro tu proponuje się kredyty 0 procent i "mieszkanie prawem, nie towarem". A nie wiem, dlaczego małe partie miałyby "nagle robić 30 %" - jak pis nie będzie miał większości, to rządzić będzie ten, kto zrobi większość, a jak będzie to pis + ktoś, to będą musieli się układać. Absurdalne jest takie zniechęcanie ludzi do chodzenia na wybory, może to
ile tu trolli i bydła pożytecznego, wiadomo - jeśli ktoś w ogóle myśli o pójściu na wybory i nie da się go przekonać chociaż do konfederacji to żeby lepiej nie poszedł wcale. Panie pełopis jedno zło, kilku mądrych weźmie to sobie do serca, ale pisowskie dziadki pójdą zagłosować, po mszy, tak jak zawsze.

Mamy przykład ostatnich lat jaki wpływ na procedowane prawo mają małe partie- kukiz choćby przez kilka lat nie mógł
bzdury piszesz, łykasz propagandę, PO = PIS, taka prawda. Oboje tak samo państwo rozpieprzali, robili to samo.


@aczutuse: Dosłownie nie. Nie robili tego samego, jak w ogóle można tak pisać. PiS nielegalnie podsłuchiwał za pomocą Pegasusa, pisowski prezydent łamie prawo uniewinniając kogoś kto jeszcze nie jest skazany, miliardy stracone na Ostrołękę, #!$%@? przyszłości kraju przez zapożyczanie się byle tylko wygrać. Jak to można porównywać, no jak? Jak można być tak ślepym
Trzeba na Tuska głosować bo jest najbliżej wygranej. Tak wiem że błędne koło Po i PiS, ale za pelo było minus 1,5% inflacji, teraz jest 18,4


@cornel9192: Ale Tusk teraz obiecuje kredyt 0%, co akurat #!$%@? inflację w kosmos, więc niech #!$%@?, skoro jego jedynym pomysłem jest licytacja na kiełbasę wyborczą z tymi #!$%@? z PiS.
@Asd15: ale po co ty dykutujesz z trolami? zasypiesz ich argumentami a oni napiszą ze Tusk chce zostawic 500+ (które nie on wymyslil ale musi w to grac bo w polsce tyle motlochu ze spadnie ponizej progu jak z tego zrezygnuje) albo, że #!$%@?ł pieniądze z OFE XD albo ze kiedys to na ochronie 5 zł sie zarabiało a teraz godnosc bo minimalna 3 tysiące (#!$%@? z tym ze za maslo