Wpis z mikrobloga

#bekazpisu Oddawanie głosu na małe partyjki 6-8% to oddanie władzy pis. Bo takie małe partyjki nie zrobią nagle 32%. Trzeba na Tuska głosować bo jest najbliżej wygranej. Tak wiem że błędne koło Po i PiS, ale za pelo było minus 1,5% inflacji, teraz jest 18,4
no ale jak ja oddam głos na SLD to ani SLD nie wygra, a tylko pis zostanie u wladzy Pozdrawiam #polityka
  • 133
@Widac tak, po to te same socjuchy to po wymyśliło 500 plus i tarcze antycovidowe które #!$%@?ły ten kraj XDDD Rozumiecie że część tych rzeczy oni muszą głosować na tak bo to i tak przejdzie głosami pisu a potem będą grillowani w TVP przez rok że PEŁO NIE DALO POLAKOM. Po jakby chciało dać to by dało 10 lat temu. A teraz muszą ubierać wilcza skórę bo większość Polaków jak się okazuje
@cornel9192: człowiek był młody to głosował na jakieś małe partyjki i śmiał się ze starych, że widzą i głosują tylko na popis. Dziś sam jestem dziadkiem i faktycznie wybór ogranicza się do dwóch partii ;/ A ojciec mówił mi kiedyś, że jak głosujesz na te małe partie to w zasadzie pomagasz wygrać pis.
Bo nawet jakby był ktoś, kto naprawdę chce coś zrobić i zmienić na lepsze to nic nie zrobią
@Widac ja nie mówię że platforma to partia idealna zreszta musza miec socjal w programie bo jak widac tym wygrywa sie wybory, ale porównywać ich rządy do pisu to jest albo nowy prikaz do botów i troli. porównaj mi teraz ich rządy 8 lat i pisu i napisz czy wg ciebie nadal to takie same socjuchy.
@Widac moment czy ten pomysł nie powstał w kontrze do pomysłu pisu? serio nie widzisz kto do kogo musi tu równać i czyje rozwiązania NIESTETY podobają się Polakom? serio wystarczy chwilę porównać okres kiedy obie partie rządziły i odszczekać ze to to samo
porównaj mi teraz ich rządy 8 lat i pisu i napisz czy wg ciebie nadal to takie same socjuchy.


@kalafi0r: Tylko że tego PO co rządziło 8 lat temu już dawno nie ma. PO dostanie od PIS zupełnie inne państwo, zupełnie inne narzędzia rządzenia i oczywiście PO wyciągnie wnioski z sukcesów PIS i oczywiście zacznie robić to samo, to znaczy rozdawać socjal społeczeństwu, a swoim kasę i robić bezczelną propagandę kłamstwa