Wpis z mikrobloga

Post kieruję głównie do osób z #wykop30plus, bo młodsi będą mieli problem ze zrozumieniem. Chciałem zapytać, czy jest obecnie jakaś fajna gra typu tycoon? Kiedyś, za mojej młodości, dużo było gier tego typu (że tak wymienię Theme Hospital, Railroad Tycoon, RollerCoaster Tycoon, Pizza Syndicate, seria SimCity). Ostatnią z nowszych, w którą grałem, było Cities: Skyline i Tropico.

Zauważyłem, że mało jest teraz takich gier. Czy możecie coś polecić, co by pozwoliło się zreklasować przy jakiejś budowie? :)

#grykomputerowe #gry #nostalgia
chud - Post kieruję głównie do osób z #wykop30plus, bo młodsi będą mieli problem ze z...

źródło: shape%2Fcover%2Fsport%2F602433-amazon-03079b91cb3ce5634bf20987a51392ac

Pobierz
  • 60
@chud: Głupio polecać swoje dzieło, ale możesz sprawdzić, czy The Tenants nie przypadnie ci do gusty. Pod koniec tamtego roku mieliśmy pełną premierę wychodząc z Early Access.
@staryalkus: mnie DF przytłoczyło złożonością. Wole nieco prostsze (ale nie prostackie) Rimworld. Dla ludzi nie znających tytułu - to takie Simsy gdzie można craftować i popełniać zbrodnie wojenne :)
@chud: teraz wszystkie dzieciaki podniecają sie minecraftem. ja nie moge zakumac co tam jest fajnego. w takim tycoonie to chociaż był jakis cel - więcej hajsu, nowe lepsze pociągi / atrakcje. a tutaj? nic... ech
@chud: Transport Tycoon, teraz to jest OpenTTD, zakochasz sie. Ja wrocilem do niej na statku po parunastu latach, ale jak mi sie sklad dziesieciu cystern subsydiowanej ropy jadacy po przekątnej calej mapy zderzyl na ostatniej mijance z trzema wagonami drewna to dostalem takiej #!$%@?, ze nigdy wiecej jej nie odpalilem. Dobrze ustawiaj semafory i w ogole baw sie dobrze :)