Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pracze-odrzenskie:
"Porządny obiad składa się z dwóch dań i zasadniczo każdy powinien taki jeść."

Bzdura!
Obiad z 2 dań jest mniej porządny, niż z jednego dania. Jak #!$%@? zupe przed obiadem właściwym, to wcisnę w siebie mniej schabowych. A jako ze kazda zupa jest daniem nieporządnym, bo zawiera głównie wodę, to w ten sposób napycham się wodą zamiast schabowym.
Dziękuję, dobranoc.
@s---k: owszem,jestem winien swojej nadwagi ale zrzucenie 15 kg i utrzymanie prawidłowej wagi jest dla osób mających siedzącą pracę jest BARDZO TRUDNE.To jest rezygnacja z powszechnych posiłków spożywanych przez ludzi pracujących fizycznie.

Prawidłową wagę to miałem ostatnio 10 lat temu jak robiłem w robocie na magazynie codziennie po 6 km pieszo.Wtedy możesz sobie #!$%@?ć wasze zdrowe śniadania,tłuste łososie,soki pomarańczowe i inne kaloryczne jedzonko.
Żeby zejść do 76 kg,musiałbym jeść 1800 kcal
No to będziesz i co? Nie wytrzyma dzidzia kilka h głodu dziennie?


@Flypho: I co i tak do konca zycia, ma typ glodny po pare h dziennie #!$%@??
No super pomysl.

Zeby zrzucil kg potrzebuje deficytu, ale zeby utrzymac wage, tez bedzie musial jesc mniej.
Z tego co pisze, to on aktualnie je tak, ze glodny nie jest, czyli cokolwiek mniej i pojawia sie uczucie glodu. I z tego co zrozumialem
@pracze-odrzenskie wymówki. Siedzącą praca, do której nie dojadę rowerem bo to ponad 30 w jedną stronę. Na siłownię nie ma czasu. Więc?
Ćwiczenie w domu, zmiany codziennych nawyków. Na początku tez się nie chciało, czasem nadal się nie chce. Ale brzuszek spadł, waga się trzyma na dobrym poziomie, kondycja lepsza. Z dieta nic nie zmieniałem, w sensie jem jak jadłem, to samo i te same ilości.
@pracze-odrzenskie z tym głodem po posiłku to bzdura, bo w takim posiłku zazwyczaj jest jakies cukrowe gówno które sprawia że czujesz się faktycznie głodny. Zjedz coś odżywczego jak wołowina to nie będziesz aż tak głodny i będzie cie trzymało.

Biurowy korposzczur może zadbać o hormony ograniczając węgle i bawiąc się w intermittent fasting. #!$%@? bicepsa z tego nie będzie ale będziesz szczupły
@pracze-odrzenskie
Ale #!$%@?.
Ten sok pomarańczowy codziennie to obowiązek jakiś? A może kawa lub herbata do śniadania?
A może jak się nie ruszasz to 4 posiłki po 500kcal by wystarczyły? Skąd ten pomysł że 5 obowiązkowo?
Skąd też pomysł że człowiek ma nie czuć głodu? Ludzie stosują dietę IF i poszczą nie raz po 16-18h i jakoś żyją. Właśnie stąd się między innymi biorą problemy z wagą że ktoś poczuje lekkie ssanie