Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pracze-odrzenskie: koleś ja mam 184 wzrostu i 82kg wagi a żre codziennie min. 3500 kcal. W niedzielę biorę udział w biegu na 10 km z okazji dnia pamięci żołnierzy wykletych. Po 5 miesiącach treningu, wcześniej właściwie tylko siedząc i narzekając, że się nie da. Gdybym Ci jeszcze napisał w jakim wieku jestem to byś mi mówił proszę pana xd
@pracze-odrzenskie: polecam protokół intermittent fasting. Jesz śniadanie o 12, obiad o 18 i tylko tyle. Spokojnie jesteś w stanie zmieścić się w 2000kcal. Pocierpisz tydzień dwa gdy organizm będzie się przestawiał z 5 posiłków na dwa w oknie 6h a masz benefit na resztę życia.
@pracze-odrzenskie: jak ci się nie podoba siłownia ze względu na obecność innych ludzi, to kupujesz sprzęt do domu i lecisz z tematem xD bieżnię czy zestaw hantli idzie schować pod łóżkiem, w zalezności czy wolisz cardio czy siłowy. ja jestem leniwą bułą i nie chcę też tracić czasu na dojazd na siłownię, to ćwiczę w domu
I co i tak do konca zycia, ma typ glodny po pare h dziennie #!$%@??

No super pomysl.


@PurpleHaze:
A co w tym pomyśle jest złego? Ludzie głodowali całymi dniami od początku swojej historii xD, a teraz 4h dziennie, no nie da rady dorosły chłop wytrzymać. Ja #!$%@?ę, dajcie spokój z takim #!$%@?, bo nie wiem czy trollujecie.
@pracze-odrzenskie: może warto pójść do dietetyka, żeby ustalił Ci dietę, która będzie niskokaloryczna (nawet te 1800 kcal), ale sycąca (większy podaż białka) skoro sam nie potrafisz zmienić nic w swoim odżywianiu. A ćwiczenia to nie tylko siłownia, trzeba znaleźć coś co się lubi - tenis, bieganie, siatkówka, taniec, wybór jest ogromny. Blokuje Cię tylko Twoja wyobraźnia.
Udawało mi się dwa lata temu trzymać 80 kg ale było z tym tyle #!$%@?,że człowiekowi się odechciewa-bieganie na bieżni 3 razy w tygodniu po godzinie po nocach bo nie mam czasu,chodzenie do roboty NA PIECHOTĘ 6 KM,raz na tydzień,rezygnacja ze śniadania....


@pracze-odrzenskie: Ciężkie to życie. Na dodatek nie ma na nic czasu bo pracować trzeba i się uczyć.
Coś Ci powiem, każdy z nas ma czas. Nikt Ci pistoletu do
@pracze-odrzenskie poza tym
piszesz o soku
spoko
picie slodkich napoi to najgorsze co mozesz zrobic na redukcji
bo maja w #!$%@? kalorii a w zaden sposób nie nasycaja cię
w zeszlym roku schudlem 10kg a glownie co zrobilem to niewielki deficyt kaloryczny i wlasnie #!$%@? z diety słodzonych napoi lub zastapienie ich napojami zero
ale widze ze ty lubisz sie usprawiedliwiać, #!$%@? tlustego rosolu i schabowego na obiad, picie napojów z cukrem,
Tylu tu wykopowych ekspertow a nikt nie pomyślał (albo nawet nie wie) że może op ma zaburzony hormon głodu - grelinę. Są już terapie na to, kiedyś osiągało się to tylko przez wycinanie żołądka (tak to jest po to aby unormować hormony a nie żeby mieć mniejszy worek na żarcie)
@pracze-odrzenskie wiadomo, że bait - siedząca praca biurowa od dwóch lat, zdalnie, przerzuciłem się z dygania na budowach, przytyłem 0 kg, na siłownię chodziłem łącznie z dwa miesiące w tym czasie, jem "tradycyjną polską kuchnię", a więc niczego sobie nie odmawiam. Wystarczy a) nie żreć b) czasem się po prostu ruszyć.

W dzisiejszych czasach niemal nie sposób nie mieć nadwagi.


Takie gówno to tylko wykopek może napisać.