Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pracze-odrzenskie:
"Porządny obiad składa się z dwóch dań i zasadniczo każdy powinien taki jeść."

Bzdura!
Obiad z 2 dań jest mniej porządny, niż z jednego dania. Jak #!$%@? zupe przed obiadem właściwym, to wcisnę w siebie mniej schabowych. A jako ze kazda zupa jest daniem nieporządnym, bo zawiera głównie wodę, to w ten sposób napycham się wodą zamiast schabowym.
Dziękuję, dobranoc.
  • Odpowiedz
@s---k: owszem,jestem winien swojej nadwagi ale zrzucenie 15 kg i utrzymanie prawidłowej wagi jest dla osób mających siedzącą pracę jest BARDZO TRUDNE.To jest rezygnacja z powszechnych posiłków spożywanych przez ludzi pracujących fizycznie.

Prawidłową wagę to miałem ostatnio 10 lat temu jak robiłem w robocie na magazynie codziennie po 6 km pieszo.Wtedy możesz sobie #!$%@?ć wasze zdrowe śniadania,tłuste łososie,soki pomarańczowe i inne kaloryczne jedzonko.
Żeby zejść do 76 kg,musiałbym jeść 1800 kcal
  • Odpowiedz
@pracze-odrzenskie: no i w czym problem, żeby jeść 1800 kcal dziennie? Ile słodkich napojów spożywasz? Ile chipsów czy innej czekolady jesz?

Nie mów mi tylko, że nie jesteś taki zarobiony pzy tym kompie, że nie masz czasu, żeby sobie zrobić normalne posiłki.

Ja jestem starszy od ciebie, a potrafię utrzymać prawidłowa wagę.
  • Odpowiedz
  • 429
@pracze-odrzenskie

Nie możesz mniej żreć bo będziesz głodny.


No to będziesz i co? Nie wytrzyma dzidzia kilka h głodu dziennie? Piszesz o sobie że jesteś dorosłym facetem, a jesteś dzieckiem xD.
  • Odpowiedz
No to będziesz i co? Nie wytrzyma dzidzia kilka h głodu dziennie?


@Flypho: I co i tak do konca zycia, ma typ glodny po pare h dziennie #!$%@??
No super pomysl.

Zeby zrzucil kg potrzebuje deficytu, ale zeby utrzymac wage, tez bedzie musial jesc mniej.
Z tego co pisze, to on aktualnie je tak, ze glodny nie jest, czyli cokolwiek mniej i pojawia sie uczucie glodu. I z tego co zrozumialem
  • Odpowiedz
  • 24
@pracze-odrzenskie wymówki. Siedzącą praca, do której nie dojadę rowerem bo to ponad 30 w jedną stronę. Na siłownię nie ma czasu. Więc?
Ćwiczenie w domu, zmiany codziennych nawyków. Na początku tez się nie chciało, czasem nadal się nie chce. Ale brzuszek spadł, waga się trzyma na dobrym poziomie, kondycja lepsza. Z dieta nic nie zmieniałem, w sensie jem jak jadłem, to samo i te same ilości.
  • Odpowiedz
Jak nie chcesz mieć nadwagi


@pracze-odrzenskie: ureguluj zegar biologiczny. Zacznij od codziennego 1h spaceru i nie jedz po zachodzie słońca.

To jest chodzenie codziennie spać głodnym


Do czasu aż przyzwyczaisz oragnizm do prawidłowych nawyków żywieniowych.

  • Odpowiedz
@pracze-odrzenskie z tym głodem po posiłku to bzdura, bo w takim posiłku zazwyczaj jest jakies cukrowe gówno które sprawia że czujesz się faktycznie głodny. Zjedz coś odżywczego jak wołowina to nie będziesz aż tak głodny i będzie cie trzymało.

Biurowy korposzczur może zadbać o hormony ograniczając węgle i bawiąc się w intermittent fasting. #!$%@? bicepsa z tego nie będzie ale będziesz szczupły
  • Odpowiedz
@pracze-odrzenskie
Ale #!$%@?.
Ten sok pomarańczowy codziennie to obowiązek jakiś? A może kawa lub herbata do śniadania?
A może jak się nie ruszasz to 4 posiłki po 500kcal by wystarczyły? Skąd ten pomysł że 5 obowiązkowo?
Skąd też pomysł że człowiek ma nie czuć głodu? Ludzie stosują dietę IF i poszczą nie raz po 16-18h i jakoś żyją. Właśnie stąd się między innymi biorą problemy z wagą że ktoś poczuje lekkie ssanie
  • Odpowiedz