Wpis z mikrobloga

co jest odklejonego w poznańskich obchodach?


@walciak: w obchodach nic, w Jaśkowiaku wszystko

Dlatego w tym roku korowodu nie będzie bo ubzdurał sobie że na pewno Rosja zaatakuje dronami. Nie przeszkadza to oczywiście w organizacji maratonów i biegów ulicznych które w-------ą od lat mieszkańców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: poznan zakała całej Polski XDD zamiast świętować jak ludzie to sie przebierają za klaunów którymi są (w lato kładą sie twarzą do ziemii w imie czarnych z usa), podziekuje za taki progres
  • Odpowiedz
@ezoteryczny_hedonizm: bandytę? raczej filozofa, który dał światu podwaliny pod system, który kazał traktować człowieka jak człowieka, a nie jak jakieś g---o (patrz azja). ale jeśli dla ciebie coś takiego jest bandytyzmem to ja wiem od kogo wy są
  • Odpowiedz
@dartyr: >traktować człowieka jak człowieka

I dlatego uważał, że niewolnictwo jest spoko i niewolnika można zabić, o ile odwali kitę chociaż dzień po pobiciu. Super autorytet.
  • Odpowiedz