Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

"To niech ruszy dupę na siłownie"

Otóż może was to zdziwi ale siłownia to nie jest nic przyjemnego i to nie jest fajne miejsce do ćwiczeń i nie każdemu odpowiadają wspólne prysznice,jęczące karki przy dźwiganiu ciężarów i inne atrakcje


@pracze-odrzenskie: Może nikt Ci nie powiedział, ale istnieją też inne aktywności fizyczne, podczas których Twoje działania są ukierunkowywane na jakiś cel. Ogólnie nazywa się to "sport". Może faktycznie o tym
@pracze-odrzenskie: spokojnie utrzymuje deficyt kaloryczny na poziomie 1800 kcal, cwicze cztery razy w tygodniu, mam prace biurowa, ktora wykonuje z domu i rzadko bywam glodny, a kilogramy leca xd poza tym mam czas na spotkanie ze znajomymi i wcale nie placze, ze mi zle xd wiec wez sie do roboty zamiast plakac ze nie da sie nie miec nadwagi. A jeszcze wracajac do bycia glodnym, to z twoim podejsciem, ze lepiej
Nie możesz mniej żreć bo będziesz głodny.Facet pracujący biurowo przy 5 posiłkach nie jest w stanie się zmieścić w 2000 kcal.


Po co 5 posiłków?

U mnie od lat wygląda to tak.
8:00 - Śniadanie 2 jajka/120g pieczywa ciemnego - ~700kcal
12:00 Obiad ~1000 kcal. Ryż, ziemniaki, mięso, surówka, ewentualnie coś na pieczywie, ale kalorie się zgadzają.
20:00 Kolacja ~500kcal.
No i ~200 kcal na jakiś owoc czy coś w ciągu dnia.
@pracze-odrzenskie:
nie zgadzam się z Tobą w żadnym wypadku.
Ja przez 5 miesięcy schudłem 11 kg.
Zacząłem dietę keto i różnica jest kolosalna. Już samo przestawienie się na tłuszcz powoduje , że człowiek nie ma napadów głodu. Ja jem dwa posiłki, i szczerze nie mam ochoty na żadne podjadanie pomiędzy.
Wiem, że to nie jest dieta dla każdego i wiem że też nie jest na całe życie, ale to czego się
@pracze-odrzenskie: co za bzdury xD tyle się naprodukowales, tylko po to, żeby usprawiedliwić swoją nadwagę. Jeżeli rzeczywiście masz problem z trzymaniem wagi, to sprawdź poziom hormonów. Jeżeli nie są w normie, to idź do endokrynologa. A jak są w normie, to przestań #!$%@? glupoty. Mam tyle samo wzrostu i ważę 80, moje zapotrzebowanie kaloryczne to ok. 2800 kcal, czyli 4 porządne posiłki dziennie. Jak nie pijesz słodkich napojów i nie jesz
@pracze-odrzenskie
Konieczność jedzenia śniadania to mit, bardzo często pomijam taki posiłek, jak już muszę coś przed południem zjeść to zazwyczaj wchodzi mi tylko jakiś jogurt pitny typu skyr plus baton proteinowy. Kiedyś się w ogóle mocniej bawiłem w IF i jadłem tylko w godzinach 13-17 bo wtedy miałem czas i ochotę, dobijałem te 2000 kcal w cztery godziny i było git.
Uczucie głodu jest zdrowe, kiedyś ludzie pościli dużo częściej i nie