Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pracze-odrzenskie: Opie ja cie trochę rozumiem. Ale co tu można odpowiedzieć - takie jest życie że to co smakuje ma dużo kalorii.
Ja już od jakiegoś czasu szukam balansu gdzie nie będę tył ale też będę miał przyjemność z jedzienia.

Kilka tygodni wcześniej - Dieta IF 16h bez jedzenia + pudełka 2000kcal poniedziałek - piatek. 3 treningi w tygodniu biegowo ruchowe. Ale w weekend jem co chce. Nie do końca zagrało.
@pracze-odrzenskie: Ale #!$%@?, sam jestem leniwą kluchą która siedzi przy kompie cały dzień i nienawidzi ćwiczyć ale serio można sobie poradzić bez katowania się na siłce kazdego dnia. Jesli chodzi o jedzenie to mam dietę pudełkową z niewielką ilością kalorii abym nie musiał sam tego liczyć i pilnować. Ze sportu to czasem sobie jakiś podcast włączę i pójdę na 40 minutowy spacer a jak jest pogoda to pójdę na godzinę na
Nie każdy ma ochotę na aktywność fizyczną


@pracze-odrzenskie: Ziom, nie każdy ma ochotę na aktywność fizyczną, nie każdy ma ochotę na zdrowe odżywianie, nie każdy ma ochotę na dalszą edukację i rozwój zawodowy, nie każdy ma ochotę podejmować ryzykowne decyzje.

I co z tego? Nie ma obowiązku robienia niczego z powyższych. Tylko kłopot robi się wtedy, gdy taki ktoś, jak Ty teraz, za własne wybory obwinia innych i szuka wymówek.

Co
pizga i się zapocisz w kurtce idąc do roboty pół godziny.


@pracze-odrzenskie: cóż, gdyby tylko było Cię stać na dobrą kurtkę, a nie tylko auto XDD

2000 kcal


@pracze-odrzenskie: albo 2000kcal katering. I jest 5 posiłków,

Otóż może was to zdziwi ale siłownia to nie jest nic przyjemnego


@pracze-odrzenskie: większość rzeczy w życiu, które są warte uwagi i zrobienia nie jest przyjemna

większość siłowni jest zamknięta po 22:00 czyli
@pracze-odrzenskie: Lel, przede wszystkim to żeby mieć zapotrzebowanie 2000 kalorii, to trzeba być leniwą bułą, która się zupełnie nie rusza. Siłownia jest zajebista i niby czemu tylko po 22 masz czas? Da się ogarnąć posiłki tak, żeby były sycące i miały mało kalorii. Ja przy 185 i 78 kilogramach oraz codziennych/prawie codziennych treningach jadłem 2200 kalorii przy zapotrzebowaniu około 2800 nie byłem prawie wcale głodny (i było tam z 150/160 gramów
Otóż może was to zdziwi ale siłownia to nie jest nic przyjemnego


@pracze-odrzenskie: tu jest prawdziwe sedno problemu. Ludzie w obecnych czasach myślą, że życie musi być łatwe, miłe i przyjemne, przez co później są grubasami bo #!$%@?ą fast foody (dla przyjemności) i nie ruszają dupy z siedzenia (bo im się nie chce, jest to trudne).
@pracze-odrzenskie: przyzwyczaiłeś się do takiej ilości żarcia i dlatego czujesz głód. Ja jak się skupie na pracy to potrafię i cały dzień nie jeść i żyje. A śniadania właśnie jem skromne jak podałeś w przykładzie. Jedna, góra dwie bułki z dodatkami.
ja nigdy #!$%@? nie zrozumiem na jaki #!$%@? ktokolwiek je 5 razy dziennie XDDD


@Goronco: mowiac calkiem powaznie z perspektywy osoby mocno zarobionej (etat + dwa inne prywatne projekty, biurko 8h przeplatane duza iloscia wycieczek autem).

To jezeli masz katering i sprowadza sie to do ogrzeania to zaleta jedzenia 5 posilkow jest to, ze trawienie Cie nie spowalnia.

Jem tylko sniadanie 625 (obiad i kolacje po 400). Byl taki slynny samuraj,
Jesteście niepoważni.Człowiek po to się uczy i stara,żeby dobrze zarabiać i mieć nadwagę


@pracze-odrzenskie najlepsze podsumowanie Twojego toku myślenia

Facet pracujący biurowo przy 5 posiłkach nie jest w stanie się zmieścić w 2000 kcal.


xDD ja mam w tym samym czasie 1 posiłek, bo się tak przyzwyczaiłem i lubie pracować na lekkim głodzie, nigdy nie rozepchałem żołądka żeby teraz czuć ssanie na 5 posiłków w 8h
@programista15cm musisz jeść bo jesteś uzależniony od wyrzutów dopaminy przy spożyciu wegli.
Może źle się wyżej wyraziłem. Trochę gorzej rozumiem po co jeść 5 posiłków kiedy ktoś chce schudnąć. Wtedy organizm trawi non stop, nie ma czasu zużyć nadmiarowych zapasów

Apropo uzależnienia. Możesz sprawdzić, że to uzależnienie jak przeczekasz tą godzinę-półtora kiedy zaczniesz być głodny. Potem nagle się okaże, że jednak nie byłeś