Wpis z mikrobloga

Cały czas nie mogę się wyspać, bardzo się kręcę w nocy i zasypiam na boku a budze się na plecach albo brzuchu, kupiłem poduszkę ortopedyczną za 200 zł z bardzo dobrymi opiniami, dałem jej szanse ale ostatecznie nie jestem wstanie na niej spać. Co jakiś czas budze się z bólem karku albo z ścierpniętą ręką (co jest wyjątkowo dziwne bo akurat poduszka ortopedyczna powinna pomagać w bólach karku) chce wrócić do normalnej poduszki, jaką polecacie? kiedyś kupiłem zwykła termoplastyczną z pociętymi kawałkami jakiegoś materiału, miała dobre opinie ale wkład po miesiącu się zbrylował i wkład teraz nie jest równomiernie rozłożony. Myślałem żeby skoczyć do Jysk i znaleźć jakąś poduszkę puchową, macie jakieś swoje ulubione? #dom #pytanie #poduszka #sen #relaks #rozowepaski #niebieskiepaski #odpoczynek
  • 4
  • Odpowiedz
kupiłem poduszkę ortopedyczną za 200 zł z bardzo dobrymi opiniami, dałem jej szanse ale ostatecznie nie jestem wstanie na niej spać


@Darthal: zdziwiłeś mnie, ja kupiłem o połowę tańszą i w zasadzie na zwykłej już nie mogę spać ;p Przedtem spałem na takiej z Jyska (chyba, bo miałem wrażenie, że była tańsza), też było bardzo wygodnie: https://jysk.pl/sypialnia/poduszki/poduszki-specjalist/poduszka-wellpur-vongsen-40x60x13
  • Odpowiedz
@Darthal: ja mam puchowa ale zasnąć mam problem a wyspać się to jeszcze ciężej (wątpie ze to wina poduszki), ale leży się milusio ogólnie XD
  • Odpowiedz
  • 0
@sphinxxx: Ja nie wiem właśnie co jest nie tak :/ dzięki za propozycję. Sprawdzałem wysokość tej ortopedycznej, mierzyłem szerokość barku i wszystko pasowało :/
  • Odpowiedz