Wpis z mikrobloga

zsyłali do obozów na syberii i przesiedlali ukraińców tak jak niemccy naziści w czasie 2 wojny światowej


@Mich9: masz na to jakieś dowody?
@Viado: ( ͡° ͜ʖ ͡°) może dlatego, że katastrofy naturalne były, są i będą i poza informacjami nie ma nic więcej do dodania - a informacji było wiele.
W przeciwieństwie do nienaturalnego zaplanowanego ludobójstwa, które wydawało się być nierealne w Europie XXI wieku.

Jak 100 razy 50 latek umrze na zawał to podają (czasem) informację w mediach lokalnych. Ale gdy jeden jest 3242 razy dźgnięty nożem to
@Viado: Przespałeś ostatni miesiąc? Nawet na wykopie było sporo artykułów o trzęsieniu w Turcji i Syrii (tak hipokryto, a o Syrii to już nie wspomnisz co?). W ogóle ten tag "bekazlewactwa" to takie XD. Prawackie media też najwidoczniej miały inne rzeczy do roboty niż nagłaśniać trzęsienie.
@Viado: bliższa ciału koszula. Podobnie jak trwały walkiprzeciw ISIS niewielu Polaków to śledziło a te walki w wielu aspektach były podobne choćby użycie dronów. I dopiero przy obecnym konflikcie Polacy uświadomili sobie jak wygląda nowoczesna wojna m in z użyciem drobów
@Viado: Poza tym, że to #!$%@? bo o Turcji słyszę wszędzie i co chwila to jednak jest inna waga ciężkości, gdy jakiś kraj atakuje sąsiedni kraj i to w Europie a czym innym jest gdy zdarza się katastrofa naturalna w postaci trzęsienia ziemi w miejscu w którym co kilka lat występują silne trzęsienia ziemi.
@Viado: a po co mają mówić o karaluchach które popierają kacapów? Mam nadzieję że przynajmniej wyciągnęli z tego wnioski bo jak nie to będą mieć następne trzęsienia ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡°)