Wpis z mikrobloga

Największą mam bekę z tych co chodzą na siłownię i przez 100% czasu biegają na bieżni albo jeźdzą na jakimś gówno rowerku. Nie dość że katują sobie organizm i narażają się na poważne urazy kolan to jeszcze nic to nie daje. Zwłaszcza że 90% tych biegaczy i tak jest ulana jak świnie, De facto można ten sam efekt osiągnąć wchodząc w deficyt kaloryczny. Zamiast zrobić sobie jakiś FWB albo chociaż popróbować różnych sprzętów to biegają jak te chomiki bez celu.

#silownia #mikrokoksy #dieta #jedzenie
Viado - Największą mam bekę z tych co chodzą na siłownię i przez 100% czasu biegają n...

źródło: running-on-treadmill-PDBRKAG

Pobierz
  • 55
@Viado: ale #!$%@?, jak komuś zależy tylko i wyłącznie na schudnięciu to właśnie po to biega na tej bieżni żeby zrobić deficyt kaloryczny, łatwiej osiągnąć deficyt poprzez bieganie na bieżni i liczenie kalorii niż poprzez siedzenie na dupie i liczenie kalorii bo po prostu więcej można zjeść zamiast się głodzić i cierpieć

poza tym więcej kalorii spalisz bieganiem na bieżni (o ile rzeczywiście mówimy o bieganiu albo innym w miarę męczącym
@Viado: Trochę jestem jedną z tych osób czyt. napierdzielam w kółko bieżnia-ergometr-schody. Dlaczego?
1. Mam czas głównie wieczorami, a jakość powietrza w tym czasie nie zachęca do biegania na zewnątrz
2. Podstawowymi aktywnościami są u mnie rower i bieganie, ergo traktuję jako coś dodatkowego i nie mam miejsca ani budżetu na robienie sobie w garażu graciarni ze sprzętu. Trenażer wystarczy.
3. Typowy trening siłowy jest dla mnie obrzydliwie nudny i ostatecznie
@Viado: Biegam na bieżni żeby porozmyślać. Dla Ciebie to bzdurne, a dla mnie czas na poukładanie spraw dzisiejszych i zaplanowanie jutrzejszych.
Często jak jest jakiś problem/zagwozdka to to trzeba rozchodzić (vel rozbiegać).

Machanie żelazem wymaga skupienia. Bieżnia daje mi spokój.
Długie wybiegania/marszobiegi. Nawet nie wiesz ile kłótni wygrałem sam ze sobą.

Poza tym pójście na bieżnię ze znajomymi, obejrzenie filmu, ale to jak nie ma nic do "porozmyślania".
@Viado: właśnie takich ludzi jak ty brakuje mi na siłowniach. Wtedy miałbym więcej bieżni do wyboru XD
Idź lepiej zjedz kebaba, bo myślenie nie jest twoją dobrą stroną…
De facto można ten sam efekt osiągnąć wchodząc w deficyt kaloryczny.


@Viado: ale pirdoły kolejnego eksperta z wykopu... Bieżnia czy rowerek jako ćwiczneia bardziej kardio nie zawsze mają na celu tylko i wyłącznie wypracowanie deficytu kalorycznego, koleś.