Wpis z mikrobloga

Największą mam bekę z tych co chodzą na siłownię i przez 100% czasu biegają na bieżni albo jeźdzą na jakimś gówno rowerku. Nie dość że katują sobie organizm i narażają się na poważne urazy kolan to jeszcze nic to nie daje. Zwłaszcza że 90% tych biegaczy i tak jest ulana jak świnie, De facto można ten sam efekt osiągnąć wchodząc w deficyt kaloryczny. Zamiast zrobić sobie jakiś FWB albo chociaż popróbować różnych sprzętów to biegają jak te chomiki bez celu.

#silownia #mikrokoksy #dieta #jedzenie
Pobierz Viado - Największą mam bekę z tych co chodzą na siłownię i przez 100% czasu biegają n...
źródło: running-on-treadmill-PDBRKAG
  • 55
@Viado: jak ktoś ma siedząca robotę to taki orbitrek jest zbawienny. Większość siłowni u mnie (1 wyjątek ale ponad 200 za karnet) jest nabita jak o rozmiar za małe leginsy na grubej babie. Sam jak chce siłowy to albo weekend, albo 21-21:30 start, a potem pobudzony spać nie mogę i po 5 wstajemy do pracy... Ogólnie każdy ruch jest ok, a w ciepłe dni nie ma tylu ludzi na aerobach. Nigdy
@Viado: od biegania ma się lepsza kondycję, a robiąc treningi siłowe kondycji sobie tak nie poprawisz, to też jest przyjemna sprawa mieć dobrą kondycję, a nie ze po kilku ruchach zasapiesz się. Sam kiedyś nie widziałem sensu w tym bieganiu, dopóki nie zacząłem trochę, od tego czasu zobaczyłem jak to przyjemnie jest mieć lepszą kondycję po prostu, przebiegniesz większy kawałek nie masz zadyszki.
@Viado +1 plus potem jeszcze takiemu debilowi spada aktywność spontaniczna podczas dnia i po przyjściu do domu usiądzie się na kanapę i włączy Netflix. Albo się zmęczy więc będzie chciał se podbić cukier czy węgle i #!$%@? gówno posiłek. Nie ma to totalnie sensu XD
@Viado: Bekę to ja mam z tych wannabe ciężarowców co #!$%@? się do tego co ktoś robi na siłowni.

Ja czasem zwrócę uwagę jak ktoś coś robi źle dla jego zdrowia w sensie kontuzji i mu zasugeruje jak to robić poprawnie ale poza tym, co niby złego jest w bieganiu na bieżni?
Twoja wiedza jest tak mała, że nie ogarniasz różnicy między bieżnią gdzie masz jako taką amortyzację a asfaltem. Nic
@Viado: Wydaje mi się że chciałeś dowiedzieć się czy zrzucanie wagi przez bieżnie to dobry pomysł, ale że to jest wykop to musiałeś napisać kontrowersyjny wpis żeby reszta ci wytłumaczyła że nie masz racji, zgadza się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)