Wpis z mikrobloga

plastikowe reklamówki w sklepach i plastikowe słomki do napojów


@JudzinStouner: to jest patologia której świat już dzisiaj nie potrzebuje

że silniki V8


To jest coś co ma swoje zastosowanie w odpowiednich przypadkach, ale traktowanie tego jak auta rodzinnego to również jest patologia.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Jakie to są #!$%@? bzdury...

Ta wspaniała infrastruktura sprawia że miasta przez lata tracą ogromne pieniądze żeby w ogóle utrzymać te ich autostrady, drogi i parkingi - przez co są w takim strasznym stanie najczęściej, o wiele gorszym niż w Europie - a poza tym są takie koszty społeczne jak to że każdy musi mieć samochód i każdy musi go tankować, miasta są wielkich odległości, nie rozwijają się, URBAN SPRAWL
Szalom - @JudzinStouner: Jakie to są #!$%@? bzdury...

Ta wspaniała infrastruktura sp...
  • Odpowiedz
Nawet jakbym chciał kupić sobie w UE fabrycznie nowego pickupa z dieslem 6.5 litra to takich nie ma


@JudzinStouner: #!$%@? kłamstwo możesz takiego kupić czemu kłamiesz #!$%@? xD

ale jeżeli jazda czymś takim sprawia mi przyjemność, to dlaczego ktoś ma mi zabraniać? Tym bardziej, ze bajki o wyczerpaniu zasobów są gówno warte.


a kto ci zabrania tym jeździć człowieku? mocno wieje wiatr w tej twojej oblężonej twierdzy wysoko? bajki o wyczerpaniu
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Genialna infrastruktura w USA? Tzn ta infrastruktura której nie ma? Przecież tam nie infrastruktury. Byłem na 6 kontynentach i tak dobrze jak po Europie nie jeździ się nigdzie.
  • Odpowiedz
@ponuras: To jest najlepsze. W ogóle siedzi na jakimś #!$%@? Florydzie i pewnie nie ruszył się dalej niż poza miasto, i się mądrzy, nawet jeśli chodzi mu o infrastrukture drogową, to drogi amerykańskie są w fatalnym stanie. Dziura na dziurze na highwayach można sobie zęby wybić. Nigdzie w Europie na autostradach czy drogach szybkiego ruchu nie widziałem dziur, czy innych ubytków w USA to normalne i syf i ubóstwo jest wokół
  • Odpowiedz
Zachwalać start-stop to już jest wyższy level xD


@JudzinStouner: Widać ze o motoryzacji, samochodach i technice w ogóle to pojęcie masz na poziomie "wujka Janusza", milosnika Passatów B5. Startstop poprawnie zaimplementowany to czysty rigicz. Moze powiesz jeszcze ze wolisz manualna skrzynie od automatu?
  • Odpowiedz
ale jeżeli jazda czymś takim sprawia mi przyjemność, to dlaczego ktoś ma mi zabraniać? Tym bardziej, ze bajki o wyczerpaniu zasobów są gówno warte.


@JudzinStouner: nie, to nie są bajki. Doedukuj się. Gdyby to były bajki to pół świata biłoby się o te zasoby? Pomyśl chwilę. Fajnie, że Ci to sprawia frajdę, ale to marnotractwo zasobów i tyle. Frajdę może sprawiać jeżdżenie małym gokartem o mocy 200 KM, a nie autobusem
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Plastik jest nie tylko zły dla środowiska, ale i dla zdrowia. Ale skoro popijanie mikroplastiku sprawia ci przyjemność, to tam zostań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@JudzinStouner dokładnie, sam byłem i potwierdzam że potem wracając do Europy czuć tę ciasnotę. Dla kogoś kto lubi podróże autem to Stany są idealną destynacją - można tygodniami przemierzać malownicze krajobrazy płacąc grosze za paliwo.
  • Odpowiedz