Wpis z mikrobloga

Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe reklamówki w sklepach i plastikowe słomki do napojów zwróciły mi smak życia. Rozmiar samochodów, miejsc parkingowych i cała infrastruktura jest po prostu genialna. Zlewaczała Europa przy tym wyglada jak gówno i będę musiał wrócić z płaczem.
#usa #bekazlewactwa
JudzinStouner - Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe...

źródło: FC489AE6-D47E-4AF4-A1C0-ED90AAB44920

Pobierz
  • 168
@JudzinStouner: Jakie to są #!$%@? bzdury...

Ta wspaniała infrastruktura sprawia że miasta przez lata tracą ogromne pieniądze żeby w ogóle utrzymać te ich autostrady, drogi i parkingi - przez co są w takim strasznym stanie najczęściej, o wiele gorszym niż w Europie - a poza tym są takie koszty społeczne jak to że każdy musi mieć samochód i każdy musi go tankować, miasta są wielkich odległości, nie rozwijają się, URBAN SPRAWL
Szalom - @JudzinStouner: Jakie to są #!$%@? bzdury...

Ta wspaniała infrastruktura sp...
Nawet jakbym chciał kupić sobie w UE fabrycznie nowego pickupa z dieslem 6.5 litra to takich nie ma


@JudzinStouner: #!$%@? kłamstwo możesz takiego kupić czemu kłamiesz #!$%@? xD

ale jeżeli jazda czymś takim sprawia mi przyjemność, to dlaczego ktoś ma mi zabraniać? Tym bardziej, ze bajki o wyczerpaniu zasobów są gówno warte.


a kto ci zabrania tym jeździć człowieku? mocno wieje wiatr w tej twojej oblężonej twierdzy wysoko? bajki o wyczerpaniu
@ponuras: To jest najlepsze. W ogóle siedzi na jakimś #!$%@? Florydzie i pewnie nie ruszył się dalej niż poza miasto, i się mądrzy, nawet jeśli chodzi mu o infrastrukture drogową, to drogi amerykańskie są w fatalnym stanie. Dziura na dziurze na highwayach można sobie zęby wybić. Nigdzie w Europie na autostradach czy drogach szybkiego ruchu nie widziałem dziur, czy innych ubytków w USA to normalne i syf i ubóstwo jest wokół
Zachwalać start-stop to już jest wyższy level xD


@JudzinStouner: Widać ze o motoryzacji, samochodach i technice w ogóle to pojęcie masz na poziomie "wujka Janusza", milosnika Passatów B5. Startstop poprawnie zaimplementowany to czysty rigicz. Moze powiesz jeszcze ze wolisz manualna skrzynie od automatu?
ale jeżeli jazda czymś takim sprawia mi przyjemność, to dlaczego ktoś ma mi zabraniać? Tym bardziej, ze bajki o wyczerpaniu zasobów są gówno warte.


@JudzinStouner: nie, to nie są bajki. Doedukuj się. Gdyby to były bajki to pół świata biłoby się o te zasoby? Pomyśl chwilę. Fajnie, że Ci to sprawia frajdę, ale to marnotractwo zasobów i tyle. Frajdę może sprawiać jeżdżenie małym gokartem o mocy 200 KM, a nie autobusem