Wpis z mikrobloga

Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe reklamówki w sklepach i plastikowe słomki do napojów zwróciły mi smak życia. Rozmiar samochodów, miejsc parkingowych i cała infrastruktura jest po prostu genialna. Zlewaczała Europa przy tym wyglada jak gówno i będę musiał wrócić z płaczem.
#usa #bekazlewactwa
JudzinStouner - Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe...

źródło: FC489AE6-D47E-4AF4-A1C0-ED90AAB44920

Pobierz
  • 168
@JudzinStouner: a potrzebujemy? Co zrobi taki pickup diesel 6.5 litra, czego nie zrobią dostępne u nas pojazdy?


@missioncritical: walić pickupy, to pojazd dla specyficznych zastosowań (w tym do leczenia kompleksów xD). Natomiast przez "lewackie" normy nie mamy w Europie normalnych minivanów, takich jak Honda Odyssey, Toyota Sienna, Kia Carnival, Chrysler Pacifica. Chcąc kupić auto dla 5 osób w zasadzie masz Forda S-Maxa, poza tym jesteś skazany na huową alternatywę w
walić pickupy, to pojazd dla specyficznych zastosowań (w tym do leczenia kompleksów xD). Natomiast przez "lewackie" normy nie mamy w Europie normalnych minivanów, takich jak Honda Odyssey, Toyota Sienna, Kia Carnival, Chrysler Pacifica. Chcąc kupić auto dla 5 osób w zasadzie masz Forda S-Maxa, poza tym jesteś skazany na huową alternatywę w postaci jakichś SUVów które nie umywają się do minivanów pod żadnym względem i są z reguły czteroosobowe (tak, deski na
@slx2000: tak, każde hamerykańskie auto przyspiesza jak demon, w szczególności te 150 konnie z 5 litrowymi motorami pod maską

Przyspieszają wersje specjalne, te zwykłe mają 10 do setki czyli taki standard.
A wyposażenie mają biedne w porównaniu do europy - nie mówię tu oczywiście o tanich europejczykach. Ani tanich amerykańcach.
Jedyny plus amerykańców to cena - pod warunkiem zakupu w USA bo w PL zabija je 23 vat + 18,6 akcyza
@enron: ale akurat to nie jest przez normy spalin, tylko przez to, że konsumenci wybierali SUVy zamiast minivanów.


Też nie do końca, wszystkie te auta żeby sensownie jeździć potrzebują już mocniejszych silników. Ale fakt, minivany niestety były mniej popularne od SUVów i dlatego na rynku mamy tylko 4-osobowe wielkie bydlęta (°°

Te które wymieniłeś to słaby przykład, bo to spore jak
chce dołożyć do komputera Ram, mam 8GB chce pograć w Hogwart, potrzebuje jeszcze 8Gb
mam teraz https://www.morele.net/pamiec-corsair-vengeance-lpx-ddr4-8-gb-3000mhz-cl16-cmk8gx4m2c3000c16-1678490/

płyta główna to MSI Z370 Tomahawk.

czy wystarczy jak dokupie taki zestaw:
https://m.ceneo.pl/40523419

i włożę w wolne sloty? wtedy byłoby 24GB.
czy wyjąć te 8gb i włożyć tylko te 16gb?
ewentualnie jakie kości będą tu pasować żeby tylko rozszerzyć do 16gb (2x4gb)? takich samych nie znajduje jakoś na internecie do kupienia...
#komputery #grypc #pcmasterrace
Byłeś, widziałeś, czy tylko wklejasz obrazki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GienekZFabrykiOkienek: Byłem, widziałem jak i również wklejam obrazki. Zwiedziłem NYC, LA, Vegas i Bay Area, z czego większość oczywiście autem, bo innej opcji nie ma XD