Wpis z mikrobloga

Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe reklamówki w sklepach i plastikowe słomki do napojów zwróciły mi smak życia. Rozmiar samochodów, miejsc parkingowych i cała infrastruktura jest po prostu genialna. Zlewaczała Europa przy tym wyglada jak gówno i będę musiał wrócić z płaczem.
#usa #bekazlewactwa
Pobierz JudzinStouner - Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe...
źródło: FC489AE6-D47E-4AF4-A1C0-ED90AAB44920
  • 168
potrzeb kogo? chyba euromatołów z parlamentu europejskiego


@Pangia: a jakiego samochodu potrzebujesz? Konkretnie. Potrzebujesz pickupa z 6 litrowym dieslem? Powiedz co potrzebujesz zrobić przy użyciu narzędzia jakim jest samochód, a na co nie pozwalają Ci w UE? Mamy duże samochody, mamy szybkie samochody, mamy auta dostawcze, mamy ciężarówki, mamy nawet pickupy (choć mają mało sensu). Czego konkretnie potrzebujesz, a nie możesz wykonać?
@JudzinStouner: Big Money Big Troubles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aczkolwiek gdybym miał wybierać, gdzie chciałbym się urodzić przeciętnym nativem, to wolałbym już jakąś Szwajcarię, Norwegię, Danię lub Nowa Zelandię niż jUeSeA. Ale to tylko przy założeniu, że miałbym wieść przeciętne życie klasy średniej. W przypadku życia high class musiałbym się zastanowić bo to też ma swoje wady. W przypadku życia low class USA chyba jest najbardziej git,
Mam nadzieję, że w Europie nie zawita już ani jedna inspiracja ich wyczynami


@GzS: Europa idzie kompletnie w przeciwnym kierunku, i chce kompletnej likwidacji transportu indywidualnego. Jeszcze lepiej niż w USA, prawda?
Amerykańskie samochody są tak fajne, że nie przyspieszają, nie skręcają i nie mają wyposażenia - w porównaniu do europejskich aut to jest przepaść. Jedynym plusem to jest wielkość [jeśli ktoś potrzebuje] i brzmienie silnika.


@xxx_XXX_xxx: nie wiem gdzie widziales te "amerykanskie samochody", ale ja osobiscie jezdze Honda Odyssey, model drugi od dolu (EX-L ,zeby nie bylo ze jakis Elite), a wyposazenie ma jak topowe opcje popularnych aut w Europie (bo nie
@Przyjaciel_Rodziny
kupisz mi magnes , wyślesz jak wrócisz hajs oddam ( ͡º ͜ʖ͡º)
jakiś usa albo NY , Miami, albo LA albo LV
No #!$%@? kup hajs oddam xD 20 zł stać mnie xD
miałem kiedyś od ziomka ale przy przeprowadzce na swoje gdzieś uciekł xD
@missioncritical: to co piszesz nie uwzględnia ani żywotności samochodu, której nie może być bez wysokiej pojemności, ani takiej nieskomplikowanej rzeczy jak dźwięk silnika. Ja się delektuje dźwiękiem V8, czy nawet R6, a co masz za syf w sprzedaży w UE? Większość marek wciska ludziom
czterocylindrówki, które puszczają kierowcy dźwięk silnika z głośników xDDD żeby kupić BMW R6, to musisz wysupłać niewyobrażalne sumy pieniędzy. 3-er kosztuje z ledwo trzylitrowymi sześcioma garami ponad