Wpis z mikrobloga

Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe reklamówki w sklepach i plastikowe słomki do napojów zwróciły mi smak życia. Rozmiar samochodów, miejsc parkingowych i cała infrastruktura jest po prostu genialna. Zlewaczała Europa przy tym wyglada jak gówno i będę musiał wrócić z płaczem.
#usa #bekazlewactwa
JudzinStouner - Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe...

źródło: FC489AE6-D47E-4AF4-A1C0-ED90AAB44920

Pobierz
  • 168
Ale wiesz, że gdyby wszyscy żyli tak jak Amerykanie, to już dawno zabrakłoby nam zasobów?


@mayek: Totalna nieprawda, bóg dobrze zaprojektował ten świat i by tak się nie stało dał nam Afrykę by wytwarzała zasoby pod nadzorem. My im odpuściliśmy i tę naszą chwilę nieuwagi wykorzystują Azjaci kolonizując ich w najlepsze, przegramy tę wojnę
Ale wiesz, że gdyby wszyscy żyli tak jak Amerykanie, to już dawno zabrakłoby nam zasobów?


@mayek: Totalna nieprawda, bóg dobrze zaprojektował ten świat i by tak się nie stało dał nam Afrykę by wytwarzała zasoby pod nadzorem. My im odpuściliśmy i tę naszą chwilę nieuwagi wykorzystują Azjaci kolonizując ich w najlepsze, przegramy tę wojnę
@JudzinStouner jako stały bywalec USA, dokładniej sunny state to stwierdzam raczej, że to co piszesz może się podobać komuś kto tam siedzi na chwilę i się tym jara lol xD

wszystko zroiobione pod samochody, ogromne parkingi pod byle marketem żeby się pomieścić, wszędzie minimum dwupasmówki lecące przez miasto, małe miejscowości % mają więcej parkingów niż czegokolwiek innego, czasem szybciej jest pojechać autem na drugą stronę ulicy niż pójść na piechotę. ogromne odległości
Nawet jakbym chciał kupić sobie w UE fabrycznie nowego pickupa z dieslem 6.5 litra to takich nie ma, bo jakiś ekodebil uznał, ze nie potrzebujemy.


@JudzinStouner: a potrzebujemy? Co zrobi taki pickup diesel 6.5 litra, czego nie zrobią dostępne u nas pojazdy? Właśnie o to widzisz chodzi, że ta amerykańska wolność doprowadza do takich absurdów, że jeden z drugim chłopki do wożenia cementu kupują sobie pickupy z silnikami od ciężarówek i