Wpis z mikrobloga

Zawsze rozbraja mnie jak kołpiarze gadają, że siłownia rozwiazuje 90% atrakcyjności, że nawet jak jesteś niski i zrobisz masę to bez problem wyrywasz laski.

Tymczasem ciągle powtarzam, że największe powodzenie mają wysocy chudzielce, często o posturze koszykarza po prostu z niskim poziomem tłuszczu. Mięśnie mają znaczenie MINIMALNE, powtarzam, MINIMALNE znaczenie, najważniejsze jest bycie wysokim, mieć dobrą mordę i odtłuszczonym, tyle.

2516578697 tik toków na ten temat powstaje, a kołpiarze śpią i wypierają blackpill

#blackpill #redpill #gymcel
P.....c - Zawsze rozbraja mnie jak kołpiarze gadają, że siłownia rozwiazuje 90% atrak...

źródło: ideal3

Pobierz
  • 18
@Pozytywny_gosc: ten facet prowadził kiedyś dziennik treningowy na kfd. Udostępniał filmy ze swoich treningów i jakieś przemyślenia. Ogólnie niezła beka z niego była kręcona. Pochodzi z Tychów, ale nicku nie pamiętam.
@Pozytywny_gosc

Nadal nie zakładasz torby na łeb jak ci radziłem przy wychodzeniu z domu? Jakby ludzie nie widzieli twojej parszywej mordy to by tak krzywo nie patrzyli..

To jest najlepsza rada jaka możesz dostać w twojej sytuacji..
@Pozytywny_gosc: Kobieta czuje się bezpieczniej jak twoja sylwetka coś sobą reprezentuje. Faceci raczej nie zaczepią skoksowanego manleta. Mięśnie jak i wzrost mają swoje zastosowanie w zastraszaniu i pomagają po prostu uniknąć niepotrzebnych starć. Znam laskę która była z tym twoim "ładnym wysokim chłopcem" w liceum, a po dwóch czy trzech latach zerwała z nim dla łysego karka, starszego od niej o 6 lat. Kobiety nie chcą chłopców, dziewczyny może i tak.