Wpis z mikrobloga

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że to co widzicie na zdjęciach, to efekt 3 prowadzonych przez nas zrzutek. Nie udałoby się to, gdyby nie Wasza hojność i zaufanie. W imieniu swoim, jak i ukraińskich żołnierzy i cywilów bardzo dziękujemy!

Aktualnie trwają przygotowania do kolejnej Misji UA Future w ramach "Akcji Zima". Będziemy wieźli:
- ponad 60 śpiworów Snugpak do -20,
- 2 generatory prądotwórcze,
- 6 dronów Mavic 3 i Matrice 30T,
- 3 stacje zasilania Eco Flow i 4 zapasowe baterie do nich,
- sprzęt budowlany i optyczny,
- krótkofalówki Motorola,
- sprzęt zimowy dla żołnierzy (buty, czapki, rękawice, karimaty itd.)
- ogrzewacze chemiczne do ciała
- sprzęt medyczny.

A to nie wszystko :) - towaru cały czas dochodzi!

Specjalne podziękowania dla @Aryo i @Andromeda_YT za wspieranie naszych działań.

Więcej zdjęć w komentarzach oraz zachęcam do wsparcia zrzutki: https://zrzutka.pl/88d5ug

#ukraina
Festung - Jest mi niezmiernie miło poinformować, że to co widzicie na zdjęciach, to e...

źródło: 327547839_877099756943649_8638237764620946619_n

Pobierz
  • 21
@marianzenon: Oooo, poliński zasób ludzki do wykorzystania. Dobry sługa, dooobry. Sława łukraina! Hierojam sława! haha

EDIT: Patrzę na twoje wpisy i widzę że niezły z ciebie ukraiński troll (od miesięcy bez przerwy postujesz ukraińską propagandę w olbrzymich ilościach). Ciekawe czy spamujesz ukraińską propagandą i bronisz ich wszędzie za darmo, czy ci za to płacą, czy może jesteś po prostu ukraińcem i robisz to myśląc że "walczysz" w ten spamerski sposób o
ZAWADIAK - @marianzenon: Oooo, poliński zasób ludzki do wykorzystania. Dobry sługa, d...

źródło: comment_Zb3UT3maWiYj4MDKimEyulA37pzJCFyH

Pobierz
@Kierowca-ufo: Tak, tak Poliniaku. Każdy kto wstawi coś nieprzychylnego o ukraińcach ten kremlowska onuca i kacap haha

Zobacz sługusie ukraińców, Gazeta wyborcza to RUSKIE ONUCE I KACAPY!!!!111!!!1

Naprawdę nie grzeszysz inteligencją, zasobie ludzki.

EDIT: Patrzę na twój profil, i widzę że ty to nie Poliniak, tylko ukrainiec, także już wiem dlaczego bronisz ukrów i to jeszcze w tak mało inteligentny sposób.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28695830,ukraina-policja-rozbila-szajke-ktora-przechwytywala-i-sprzedawala.html
ZAWADIAK - @Kierowca-ufo: Tak, tak Poliniaku. Każdy kto wstawi coś nieprzychylnego o ...

źródło: UKRAIŃCY OSZUŚCI POLINIAKI NAIWNIAKI

Pobierz