Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, wszyscy wyspani? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od trzech informacji:

1. Na początek lista kategorii (lewa zakładka) - prosiliście o możliwość ukrycia kategorii głównych, tak aby w tym miejscu pojawiały się tylko kategorie własne. Zadanie wykonane, jeśli stworzyliście choć jedną kategorię własną, na Waszej liście pojawi się funkcjonalność pozwalająca ukryć kategorie, zarówno główne jak i własne!

2. Wczoraj zaprosiliśmy Was do testów beta aplikacji iOS. Zainteresowanie udziałem w testach przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego też postanowiliśmy dwukrotnie powiększyć zakładaną liczbę uczestników. Obecnie wszystkie dostępy zostały nadane, a my z uwagą śledzimy feedback, który od Was otrzymujemy.

3. W sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.2 W tej wersji poprawiliśmy między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

4. Usprawniliśmy przeglądanie wpisów na Mikroblogu po aktywnych - obecnie ten typ sortowania proponuje Wam znacznie lepsze wyniki. Sprawdźcie i dajcie znać co myślicie.

5. Naprawiliśmy również kilka błędów, które dotyczyły jedynie niektórych Wykopowiczów.

A teraz podyskutujmy (ʘʘ) Bo mamy do Was kilka ważnych pytań! Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu? Jakie są Wasze odczucia? Jakie problemy związane z funkcjonalnościami doskwierają Wam najbardziej? Jakich funkcjonalności nigdy nie było na Wykopie, a chcielibyście aby zostały wdrożone? Chętnie poznamy Wasze odpowiedzi na te pytania.

Dziękujemy za to jak bardzo nas wspieracie, jesteście NAJLEPSI, wiecie? ()

#nowywykop #wykop #ios #android #ioswykop
  • 303
@wykop: Dodanie opcji or lub and przy definicji kategorii typu miks osoby i tagu na początek a docelowo
możliwość budowania kategorii w stylu:
(#wykop or #wykop20) and @wykop

no i naprawcie obserwowane bo nadal nie pojawiają mi się tam wpisy z tagów które obserwuję...
@wykop: KASKADOWANIE KOMENTARZY. Czekam na dzien, kiedy nie bede musial czytac sciany tekstu i zastanawiac sie po 20 komentarzach kto sobie co odpisuje w odpowiedziach. Kaskadowanie komentarzy z opcja zwiniencia wszystkich w podwątku jak juz nie mam ochoty patrzec na czyjes wojenki.

Z wprowadzonych zmian tylko pozytynie chowanie predefiniowanych kategorii i najlepsze komentarze pod wpisami na mirko. Nic wiecej.
@wykop
- źle wyświetla wyniki głosowania w ankietach w aplikacji mobilnej, pokazuje ilość głosów i % tylko przy odpowiedzi, na którą się zagłosowało
- fajnie by było móc slajdować prawo-lewo między najnowszymi wpisami, aktywnymi i gorącymi
- no i gorące 2h w apce
- i żeby można było ustawić gorące jako pierwsze po wejściu na mirko
- przy pisaniu tej odpowiedzi przypadkowo dotknęłam ikony strony głównej i mi skasował się cały komentarz
wciaz czekam na poprawienie sortowania w wyszukiwarce - po co mi wiedzieć co się działo na tagu w 2008 roku xD


@beelzebub-chan: Rozwiń "filtry" - tam znajdziesz ustawienia zaawansowane. Wyszukiwarka pozwala samodzielnie ustawić zakres dat, które Cię interesują :))
wykop - >wciaz czekam na poprawienie sortowania w wyszukiwarce - po co mi wiedzieć co...

źródło: Wyszukiwarka

Pobierz
@wykop:

Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu? Jakie są Wasze odczucia?

Że zmiany są ok, ale to wierzchołek góry lodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie problemy związane z funkcjonalnościami doskwierają Wam najbardziej?

1. Kompletnie nieczytelna, i rażąca w oczy kolorystyka layout trybu nocneg - wprowadźcie taki styl jak zrobił @tentin_quarantino
2. Cały czas niemożność sprawdzenia ostatnich akcji na profilu - po wejściu w profil
@wykop
I dodałabym przycisk odświeżania wpisu (tak jak w poprzedniej aplikacji wyskakiwał przycisk na górze), bo czasami jest kilkadziesiąt czy kilkaset komentarzy i bez sensu scrollować na samą górę żeby móc odświeżyć
@wykop: a dlaczego schowaliście ten przycisk w inne miejsce i zmieniliście mu nazwę?
Komu to przeszkadzało?

Poza tym jak przeglądam na telefonie to, żeby dostać się do tego przycisku to jest on najdalej jak tylko się da od zasięgu palca....
i żeby było jeszcze trudniej to trzeba najpierw kliknąć ikonke która rozwinie ten pasek z boku, żeby w ogóle było widać ten przycisk, a później dopiero mogę kliknąć w ten przycisk