Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gryzuu
Gryzuu

Gryzuu

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31228
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 31225
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 23
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 31 min temu
  • 8
#f1 Wiarygodne źródło potwierdzenia kontroli bolidu Czarnego Pana
Gryzuu - #f1 Wiarygodne źródło potwierdzenia kontroli bolidu Czarnego Pana

źródło: temp_file8157085037624267249

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iglakkkk
iglakkkk
31 min temu via Wykop
  • 6
@Gryzuu: No to raczej git bedzie
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
28 min temu via Wykop
  • 2
@Gryzuu: aa to losowe myślałem, że coś mają konkretnego. To pewnie będzie ok
  • Odpowiedz
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 1 godz. i 45 min temu
  • 35
#f1 KTO TYM KLUCZEM N--------A JAK NADHYMN GRAJĄ !
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 3 godz. i 17 min temu
  • 1
Zaraz się r------e na tych zużytych oponach
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 3 godz. i 27 min temu
  • 4
Leclerk jak się nie r------e to coś nie coś potrafi
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 3 godz. i 42 min temu
  • 0
Dzisiaj Kubica jedzie swój wyścig to klątwa będzie troche słabsza (╥﹏╥)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 07.06.2026, 14:59:30
  • 10
Mamy oficjalny komunikat Mercedesa, wszystkie kary dla Georga są spowodowane rozproszeniem przez Jednorękiego Bandytę w okolicach kasyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

welonka
welonka
welonka
07.06.2026, 14:41:38
  • 3
#f1 po co Marshall macha double yellow jak jest red flag?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 07.06.2026, 14:42:07 via Wykop
  • 2
@welonka: Dla zamiatarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 07.06.2026, 14:40:00
  • 5
Jak mamy restart z pól to stawiać domy na Hamiltona
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiuLPG
jasiuLPG
07.06.2026, 14:40:42 via Wykop
  • 2
@Gryzuu: Mojego mostu to nie mam jak postawić
  • Odpowiedz
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 07.06.2026, 14:34:22
  • 10
U Russella dzisiaj ewidentnie Klątwa Jednorękiego vs Brytyjska Mafia. A Leclerc kolejny odcinek pt. I'm idiot.
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fat_american_kid
fat_american_kid
07.06.2026, 14:35:00 via Wykop
  • 1
@Gryzuu: juz over po mistrzostwach dla niego cale szczescie. Bo bylby gorzej w---------y jako mistrz niz norris
  • Odpowiedz
MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
07.06.2026, 14:36:05 via Wykop
  • 1
@Gryzuu: raczej grande strategia i podwójny pit, zimne opony przy restarcie i problemy z hamulcami
  • Odpowiedz
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 07.06.2026, 13:08:24
  • 16
Robert siłą woli przetoczył taczke Russella poza pole startowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 07.06.2026, 13:05:34
  • 31
A to nie Max dawał radę Antonellemu, że na starcie powinien poczekać sekundę na polu startowym i dopiero ruszyć?
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
07.06.2026, 12:59:31
  • 5
#f1 jedna dłoń wędruje na oranżade druga dłoń wędruje na siusiaka i jedziemy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 07.06.2026, 13:00:19 via Android
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki ja p------e... plusik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
18.03.2026, 19:31:12
  • 293
#mecz #pilkanozna #szczesny #fcbarcelona
matthewonthego - #mecz #pilkanozna #szczesny #fcbarcelona

źródło: amzasp

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 18.03.2026, 19:31:36 via Wykop
  • 38
@matthewonthego: Oby zdąrzył wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ghostrider2137
ghostrider2137
ghostrider2137
17.03.2026, 20:21:26
  • 1
o k---a karny był pewny ale czerwona mnie zaskoczył XDDDD
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 17.03.2026, 20:22:20 via Wykop
  • 3
@ghostrider2137: Czym CIę zaskoczyła czerwona? Gość ręką zatrzymuje piłkę na lini
  • Odpowiedz
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 15.03.2026, 07:05:37
  • 3
To jest ten sezon gdzie są 22 samochody na starcie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boncz3k
Boncz3k
15.03.2026, 07:06:32 via iOS
  • 0
@Gryzuu: pod koniec sezonu może i tak będzie
  • Odpowiedz
Starskyy
Starskyy
14.03.2026, 07:42:13
  • 0
Ciekawe czy ten silnik Mercedesa faktycznie może osiągnąć to 400 km/h co Toto mówił rok temu.
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 14.03.2026, 07:44:28 via Android
  • 1
@Starskyy Oczywiście, chyba że się wyczerpie bateryjka to wtedy jest -150km/h
  • Odpowiedz
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 08.03.2026, 04:48:28
  • 97
Alonso musieli dolać oleju do Hondy i teraz jedzie dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crazy88
crazy88
08.03.2026, 04:48:54 via Wykop
  • 16
@Gryzuu: vtec kicks in bro
  • Odpowiedz
xan-kreigor
xan-kreigor
xan-kreigor
08.03.2026, 04:50:55 via Wykop
  • 4
@crazy88: systemy VVT i VVL są nielegalne w F1 🤓☝️
  • Odpowiedz
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 08.03.2026, 04:17:52
  • 4
W tym sezonie miało być 22 samochodów, a ja widzę tylko 4. Coś się zmieniło przed startem sezonu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu
Autor
08.03.2026, 04:19:50 via Android
  • 1
@Anekito Ten to akurat nawet w Astonie by nie odstawał jeśli by nie było tyle awarii
  • Odpowiedz
Fobiczek
Fobiczek
28.01.2026, 17:07:38
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 28.01.2026, 22:29:12 via Android
  • 0
@Afrobiker tam są porobione mostki zoltozielonym, a nie żadne zerowanie, przecież byś zwarcie robił czymś takim.

@Fobiczek Ogolnie to stary wyłącznik ktos pokombinował, bo to jest podwójny wyłącznik schodowy, nie miał zwykłego podwójnego to musiał narobić taki sajgon. Jakby chociaż użył normalnych kolorów, a nie losowych scinkow byłoby łatwiej i ładniej. Jak nie ogarnales tego dalej to mogę pomóc z tym, tylko musisz mieć probówke żeby sprawdzić na którym przewodzie
  • Odpowiedz
Gryzuu
Gryzuu
Gryzuu 21.01.2026, 21:01:52
  • 1
Druga połowa, teraz Lewy będzie miał łatwiej, bo na tą bramkę już strzelił ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.06.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking