Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, wszyscy wyspani? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od trzech informacji:

1. Na początek lista kategorii (lewa zakładka) - prosiliście o możliwość ukrycia kategorii głównych, tak aby w tym miejscu pojawiały się tylko kategorie własne. Zadanie wykonane, jeśli stworzyliście choć jedną kategorię własną, na Waszej liście pojawi się funkcjonalność pozwalająca ukryć kategorie, zarówno główne jak i własne!

2. Wczoraj zaprosiliśmy Was do testów beta aplikacji iOS. Zainteresowanie udziałem w testach przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego też postanowiliśmy dwukrotnie powiększyć zakładaną liczbę uczestników. Obecnie wszystkie dostępy zostały nadane, a my z uwagą śledzimy feedback, który od Was otrzymujemy.

3. W sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.2 W tej wersji poprawiliśmy między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

4. Usprawniliśmy przeglądanie wpisów na Mikroblogu po aktywnych - obecnie ten typ sortowania proponuje Wam znacznie lepsze wyniki. Sprawdźcie i dajcie znać co myślicie.

5. Naprawiliśmy również kilka błędów, które dotyczyły jedynie niektórych Wykopowiczów.

A teraz podyskutujmy (ʘʘ) Bo mamy do Was kilka ważnych pytań! Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu? Jakie są Wasze odczucia? Jakie problemy związane z funkcjonalnościami doskwierają Wam najbardziej? Jakich funkcjonalności nigdy nie było na Wykopie, a chcielibyście aby zostały wdrożone? Chętnie poznamy Wasze odpowiedzi na te pytania.

Dziękujemy za to jak bardzo nas wspieracie, jesteście NAJLEPSI, wiecie? ()

#nowywykop #wykop #ios #android #ioswykop
  • 303
1. Na początek lista kategorii (lewa zakładka)


@wykop: dalej są ale zwinięte.

2. Wczoraj zaprosiliśmy Was do testów beta aplikacji iOS. ... a my z uwagą śledzimy feedback, który od Was otrzymujemy.


@wykop: proszę o naprawienie aplikacji by nadawała się do dalszych testów.

Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu?


@wykop: Nie, komfort w tym wypadku nie występuje. Zmniejszył się dyskomfort.

Jakie są Wasze odczucia?


@wykop:
@wykop:

I kolejna rzecz którą zaobserwowałem w tej chwili.

Jeżeli jeden wpis skomentowałem wiele razy, to w moim profilu mam wyszczególniony tylko najświeższy mój komentarz, żeby znaleźć pozostałe muszę rozwinąć cały wątek
"Funkcja", a nie żadna "funkcjonalność". Nieuki ( ͡º ͜ʖ͡º)

http://wittamina.pl/funkcjonalnosc-czy-funkcja/

@wykop:

Na już to ludzie potrzebują działających powiadomień wskazujących bezpośrednio do odpowiedzi. Wszędzie. I na znalezisku i na mirko. Bez tego komunikacja i strona usycha w zatrważającym tempie (szczególnie jak trzeba rozwijać komentarze i szukać swojego, a potem odpowiedzi na niego).

Do tego możliwość zapisywania obrazów. Możliwość kilku szat graficznych (mirki już to robią za was).
Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu?


@wykop: Nie. Nadal typ od Stylusa zrobił większą robotę, ale gratuluję, że w końcu pozbywacie się błędów, które mogliście pewnie zauważyć wcześniej, gdyby ktokolwiek kiedykolwiek przetestował działanie "nowego" wykopu.

Jakie są Wasze odczucia?


@wykop: Żadne. Wchodzę na wykop wiele rzadziej, bo normalnie można było używać aplikacji na iOS, która teraz nie działa. Jest dostępna, ale nie działa XD

A te Wasze
@wykop: Poprawcie jeszcze możliwość logowania starych kont z hasłami krótszymi niż 6 znaków, bo jak mnie kiedyś wyloguje z kompa to koniec - to ostatnie urządzenie, gdzie nie zostałem wylogowany, na inne wejść nie mogę ze względu na za krótkie hasło.
Mój Wykop" się to nazywało


@NonServiam-: przecież kategorie to obecnie "moj wykop" no i nawet lepiej to dziala, bo mozesz sobie zrobic "moj wykop, moj wykop 2, moj wykop 3" i posortowac sobie tagi po najwazniejszych, co zagladasz codziennie, do takich, gdzie zagladasz raz na jakis czas i nie interesuje cie, ze cos ci ucieklo.
Ale możesz też zmiksować to wszystko.

@wykop: No właśnie nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli stworzę kategorię z tagiem #f1, otrzymam 2500 treści z ostatnich 30 dni. Jeśli do tagu dopiszę frazę Kubica (aby obserwować wpisy z tym słowem, ale nieotagowane #f1) - wtedy z ostatnich 30 dni wypluwa tylko 340 treści. Frazy występujące w treści są skopane, bo działają tak, że muszą występować w