stonogatomojbog stonogatomojbog 1 godz. i 40 min temu 0 + #mecz czyli Ghana i Chorwacja obydwaj walczą o 1/16?
darkon___ darkon___ 1 godz. i 40 min temu 0 + Po półtorej minuty Chorwacja - Ghana zastanawiam się czy czeka nas 90 minut podań między obrońcami#mecz
Bydlaczek Bydlaczek 22 godz. i 17 min temu via Wykop 2 + @darkon___: jestes polismanem który go przeszukuje?
darkon___ darkon___ 22 godz. i 39 min temu 2 + Piłkarze Urugwaju prosili trenera o granie defensywne i ataki tylko w kontrach xD 711 za Bielsę po mistrzostwach, here we go!#mecz
darkon___ darkon___ 20.06.2026, 21:45:41 4 + Ja to jestem za WKS, bo w Lineage 2 była taka miejscówka Ivory Tower i tam kraterze obok niej się zajebiście expiło i dropiło spellbooki xD#mecz
darkon___ darkon___ 20.06.2026, 20:25:46 3 + Tak, gwizdy podczas hydration break dotyczą nieuznanej bramki xD kibice skandują "let's go brandon" xD#mecz
darkon___ darkon___ 20.06.2026, 17:12:08 0 + Jakie to jest gowniane, że można wyjść z 3 miejsca. Teraz takie 1:0 pasuje obydwu drużynom i będzie paździerz.#mecz
lubiesikacdozlewu lubiesikacdozlewu 19.06.2026, 23:44:20 7 + Sędzia dobry wariat nic nie gwiżdżę #mecz
darkon___ darkon___ 19.06.2026, 23:45:47 via Wykop 0 + @lubiesikacdozlewu: bo by musiał to doliczać, miłościwy jest dla nas i chce to zakończyć jak najszybciej
darkon___ darkon___ 19.06.2026, 22:38:44 via Wykop 1 + @Potezny_Baobabun: mają już 3 punkty, a wychodzą drużyny z 3 miejsca, więc ¯\(ツ)/¯
kwas_dezoksyrybonukleinowy kwas_dezoksyrybonukleinowy 19.06.2026, 20:37:37 10 + teraz porównajcie sobie atmosferę na tym stadionie a jak to wygląda na narodowym jak nasi grają XDDDD#mecz #pilkanozna
darkon___ darkon___ 19.06.2026, 20:38:36 via Wykop 0 + @kwas_dezoksyrybonukleinowy: jeszcze Polskaaaa
coccolino_ coccolino_ 18.06.2026, 19:16:22 14 + kiedy widzisz memy na tagu podczas meczu to wiedz, ze mecz jest c-----y do kwadratu#mecz
darkon___ darkon___ 18.06.2026, 19:22:06 via Wykop 2 + @coccolino_: wczorajszy meczyk był zajebisty a co drugi wpis to był Kryszak xD
darkon___ darkon___ 18.06.2026, 17:59:54 0 + Prawie najlepszy możliwy wynik (bo 0:0 lepiej by oddawało poziom widowiska). Oby obydwie repry skończyły mundial na fazie grupowej.#mecz
darkon___ darkon___ 18.06.2026, 17:49:11 0 + Co oni grają xD przecież to wygląda jak tyły ekstraklasy#mecz