Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #szaramyszkadlaanonka #zwykladziewczyna #ciekawiebrzydkiekobiety #zwiazki #tinder #badoo

Dla chłopa taka szara myszka 5.5/10 wystarczy, nie musi miec wielkich piersi, super pupy ani figury supermodelki, wystarczy tylko zeby kochała i nie zdradzala czy to jest aż tak wiele ehh its over dla chlopa
źródło: ineu57ivd0ea1
  • 30
@Heroina340
ja widziałem i rzadko łapy maja aż tak owłosione. rozumiem że nie są zupełnie gładkie ale to już jest przesada i imo w takim natężeniu skreśla laske bo jest po prostu obrzydliwe. to samo wąsik każda panna ma jakiś tam wąsik ale proporcjonalnie jakby ta miała to co na rękach to by miała mustasze jak Mario Bros. ochyda
@L3stat: nie wiem, ale takie włosy na rękach są normalne u kobiet z ciemnym owłosieniem, nie wiem co w tym dziwnego.
Tym bardziej dziwią mnie komentarze jak te wyżej podważające płeć tej dziewczyny. Normalna brunetka, większość ma takie włoski.

Jak takie wpisy czytam to zaraz przychodzi mi do głowy mój znajomy 37-letni stary kawaler który kiedyś mi opowiadał że gdyby miał dziewczynę(dodam że nigdy nie miał) i ona nie miała ogolonej