Wpis z mikrobloga

Przyjaciel mi się żali, że jego dziewczyna jedzie w przyszłym miesiącu na kilka dni na wyjazd firmowy na tak zwaną "cyklówkę", czyli taką jakby firmową integrację(?). Ogólnie IMO przesadza i jak ktoś zna umiar, to nic się nie stanie. Chociaż ta jego dziunia lubi wypić xD

Macie jakieś doświadczenia z tego typu imprezami? Jak to w rzeczywistości wygląda? Są jakieś dramy, romanse?
#pracbaza
  • 17
@zgubiles_sie_jelonku: no to niby w zartach bardziej, ona czesto wyjezdza w delegacje, wiec raczej jest przyzwyczajony
@Defined nie wierzę, że aż tak to wygląda. Na kilkadzieisat czy kilkaset osob trafia się zwierzęta, ale no nie mówcie mi, że to jest aż tak "normalne"
@Wirtuoz: nie dziwię się, że nie wierzysz, ale jakbyś tam był po paru głębszych i jeszcze po zielonym, to sam byś robił jakąś mężatkę, kolega mi opowiadał
@Wirtuoz
I tak i nie. Zależy od człowieka, ale głównie odwala niebieskim z tymi ich żałosnymi żaglami na "żonę, która nie rozumie". Mało kto się na to łapie
@zwyklyczlek: @sindram nie wiem jak na takich wyjazdach firmowych, ale tak w życiu, to wydaje mi się, że najcześciej zdradzają laski, które mają problem z swoim poczuciem wartości, wcale nie te najbardziej atrakcyjne w grupie/firmie. Te "szare myszki" się dają łatwo zbajerować po po prostu
@taktoto: słyszałem o takim gościu na bardzo wysokim stanowisku, który ma żone i dzieci, ale na kazdej imprezie firmowej próbuje zaciagąć do hotelu młode stażystki/asystentki i czasami mu się udaje
@Wirtuoz: Każdy kto pracował w takich firmach wie, ze na delegacji ludzie się puszczają, więc obawy są jak najbardziej zasadne.
Właściwie skoro jego dziewczyna była już na kilkudziesięciu delegacjach to niech sobie upiłuje rogi, bo to że je ma to jest pewne.

Ale tak całkiem na serio, to jeżeli powiedzmy koleżanka i kolega z pracy na delegacji się prześpią ze sobą, a później dzięki temu będą lepiej współpracować i bardziej się
@Wirtuoz: Krótko i zwięźle na temat, ludzie dostają na takich wyjazdach małpiego rozumu. Ruchanie odbywa sie po ostro zakrapianych imprezach. Zwłaszcza te grzeczne łaski potrafią się tak zgrzać ze mokre ślady zostawiają na fotelach.