Wpis z mikrobloga

Polecane dobre hostingi
z lokalizacją w Polsce:
- mydevil.net (atm Warszawa)
- small.pl (atm Warszawa)
- zenbox.pl (beyond Poznan)
- unixstorm.org (3s Katowice)

najlepsze połączenia sa w Warszawie ze względu na dostępność punktów wymiany ruchu (plix/equinix, thinx, tpix itp)
  • Odpowiedz
@elWykopek: Cześć, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą CloudHosting https://www.nazwa.pl/hosting/. Hosting uruchamiamy w technologii chmury obliczeniowej, oprócz samej lokalizacji w PL masz u nas dostęp do sieci CDN w Polsce, która przyspiesza działanie strony w każdym miejscu naszego kraju, szczególnie dla połączeń komórkowych.

Oczywiście masz też u nas wsparcie 24h/7 przez e-mail i telefon.
  • Odpowiedz
@elWykopek: Hej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze serwery zlokalizowane są w Gdańsku.

-Określone zasoby CPU i pamięci RAM
-Panel DirectAdmin
-Tanie rejestracje i odnowienia domen
-Brak limitów transferu
-Szybkie dyski NVMe
-PHP 5.6-8.2
-Litespeed & Redis
-Autoinstalator i menadżer Wordpress
-Darmowe Certyfikaty SSL (Let's Encrypt oraz ZeroSSL)
-SSH
-Cron
-Kopie zapasowe do 21 dni wstecz
-Darmowa migracja usług
  • Odpowiedz
@elWykopek: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w pierwszym roku.
  • Odpowiedz
@elWykopek: Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Zobacz sobie ofertę w hostline i hostido. Jak dla mnie najlepsze hostingi na ten moment. W hostline jestem od 8 msc i wszystko śmiga, aż miło. W dodatku ceny w porównaniu do konkurencji to miazga!
Nie daj się zwieść jakimiś kodami promocyjnymi na pierwszy rok bo w kolejnym roku będziesz mieć znów problem.
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki wszystkim za informacje. W sumie przydałaby się obszerna lista serwerowni świadczących różnorakie usługi i ulokowanych na terenie RP. Uważam, że w przyszłości rodzimy rynek będzie miał ogromne znaczenie na świecie ;)
  • Odpowiedz
Uważam, że w przyszłości rodzimy rynek będzie miał ogromne znaczenie na świecie ;)


@elWykopek: Wątpię :P
Ja używam Webh i ct8.pl (czyli mydevil) - oba sobie chwalę. Do webh mogę ci dać reflinka
  • Odpowiedz