Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem przedstawiam wam podsumowanie moich zarobków w ciągu dwóch tygodni pracy, bo tyle trwa okres rozliczeniowy w Glovo. Wczorajszy dzień odpuściłem ze względu na deszcz i na to, że szedłem do swojej pracy na nockę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystko macie w miarę przejrzyście napisane w tym oto arkuszu google tak jak mi jeden z Mirków polecił:
LINK DO PODSUMOWANIA

Jeśli macie pytania to chętnie odpowiem jak wstanę. A to dosłownie pic rel ja, oczywiście z przymrużeniem oka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rzultykurier #glovo #pracadodatkowa
JonkeJ - Tak jak obiecałem przedstawiam wam podsumowanie moich zarobków w ciągu dwóch...

źródło: comment_1673847302PqxgzfkhBALz1kOM7mbzeK.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
napisał, że uzupełni jak dostanie przelew od partnera, czyli sam jeszcze nie wie...


@krucjan: Mniej więcej wiem, ale nie będę wróżył z fusów i jak ma być oficjalnie, to będzie jak dostanę rozliczenie
  • Odpowiedz
@mentari:możesz normalnie jeździć przez york tylko centrum jest zamknięte do 17 po 17 możesz wjechać nawet czołgiem, ogólnie nawet chodząc z rowerem nie ma problemu bo np od McDonald's do normalnej drogi gdzie możesz już normalnie włączyć się do ruchu jest 100-150m to tylko wygląda tak dramatycznie ale dzięki temu odrzuca konkurencję więc ja mogę zarobić więcej ogólnie trzeba tylko być w #!$%@? opanowanym i cierpliwym bo ludzie tutaj chodzą jak
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: @JonkeJ: ale przecież Mirek dorywczo jeżdżąc wyciąga 5.5k/msc przy standardowym etacie przeliczając, więc to nie jest dalekie od prawdy. Jak dla mnie to spoko stawka za śmiganie rowerem, jeszcze 3 lata temu za godzinę pracy w aptece (UZ) dostawałem 35zł brutto w Warszawie, to jest dopiero śmiech, że kurier rowerowy dogania stawki magistra farmacji.
  • Odpowiedz
W sumie to nawet spoko. 33 pln brutto na godzine daloby 28 pln na umowie o prace na reke, przy pelnym etacie to ok. 5000 pln na reke. Jak na prace bez wymaganego jakiegos wyksztalcenia czy kwalifikacji to spoko stawka. Fakt, ze fizycznie nameczyc sie pewnie trzeba ale wynagrodzenie adekwatne.
  • Odpowiedz