Wpis z mikrobloga

- słuchaj to jednak nie to
- nie jestem gotowa na związek
- nie pasujemy do siebie
- nie szukam chłopaka
- nie ma między nami chemii
- nie czuję "tego czegoś"
- zasługujesz na kogoś lepszego
- nie jesteś w moim typie
- zostańmy przyjaciółmi

Wszystkie te frazesy od różowych = jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz brzydką mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.

#blackpill #redpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #przegryw #samotnosc #podrywajzwykopem
  • 105
@costusmierdzi tyle, że paskudnym charakterem nazywasz bycie nudnym, czyli:
- gdy osoba choć się stara to nie znalazla jeszcze swojej pasji bo nie okazalo sie to takie proste,
- zapewne jest to typ co malo zarabia, a wiec chodzi o hajs,
- iest to osoba introwertyczna albo wycofana w kontaktach z ludzmi, przez co otwieranie sie jej przychodzi ciężej.

I właśnie chodzi o to, że to nie znaczy iż taki ktoś jest
Wszyscy niespełniający takich zawyżonych standardów są kwalifikowani jako podludzie niewarci żadnej uwagi i to w umyśle takich osób jest ,,normalne" i ,,spoko". Nie wiem, może to ja jestem zbyt wyrozumiały dla ludzi ale mi takie podejście wygląda na jakąś poważną wadę osobowości sprawiającej, że dana osoba sama jest w praktyce ,,gorsza jakościowo".


@Ksut_Melodi: fachowo mówimy na to ,,Narcystyczne zaburzenie osobowości"
@Ksut_Melodi: to co opisałeś w pierwszej części to myślenie osób z zaburzeniami osobowości.. ktoś wyżej od nich, zasługuje na "służenie mu" i wszystko, ktoś niżej jest bezwartościowy. Z tym, że daną osobę mogą odbierać na początku jako wyżej potem jako niżej jeżeli mówimy o związku. I nie tyle nie warty uwagi, a zniszczenia zdeptania oraz upokorzenia.
W przypadku jakiś randomowych ludzi no to nie warty uwagi, nie godny aby na tą
widać po Twoich komentarzach jaką jesteś nieprzyjemną osobą i to jest absurd że próbujesz srając przekonać kogoś ze to zapach kwiatów i powinnam je polubić i jeszcze zasadzić w swoim ogródku i pielęgnować.


@costusmierdzi: Gdzie ty niby widzisz przekonywanie, abyś lubiła takich jak on? Może lepiej podćwicz czytanie ze zrozumieniem. W dużym uproszczeniu gość oskarżył cię o szufladkowanie innych ludzi. Użyłem słowa oskarżył, ponieważ nie miał ku temu mocnych podstaw. Opierał
@Ksut_Melodi: Ziom, przeczytałem całą tę dyskusję i mam wrażenie że jednak trochę to ty przeginasz. Dziewczyna napisała po prostu że preferuje facetów którzy potrafią zainteresować rozmową, mają ciekawe hobby i jakąś osobowość. Serio są ludzie którzy uważają to za coś kontrowersyjnego? Jak dla mnie to jest oczywista oczywistość. Gdybym był kobietą to napisałbym tak samo. xD
Natomiast ty w odpowiedzi oskarżasz ją o wywyższanie się, odbieranie człowieczeństwa i ogólnie o jakieś
@Ksut_Melodi: Ale prawie wszyscy ludzie biorą, albo inaczej - nie mają zamiaru grać pokutników tylko dlatego, żeby kolegować się z jakimś nudnym lub trudnym typem, a Ty oczekujesz, że chyba każdy przyjmie takiego pod swoje skrzydełko.
To, że są nudni to akurat NAJMNIEJSZY ich problem, bo bardzo często to ludzie bardzo toksyczni.
Wystarczy wbić tu na tag i poczytać, ludzie którzy OCZEKUJĄ od innych różnych rzeczy nie oferując nic w zamiast,
@Ksut_Melodi: ogólnie rozwiązaniem Twoich problemów jest nie pójście na randkę i potem pierdzenie jaki świat jest zły, a ludzie egoistyczni, bo znowu ktoś się w Tobie nie zakochał, bo nie potrafiłeś tej osoby zainteresować, a - pójście na te-ra-pię, gdzie wszystkich przyjmują z otwartymi ramionami, gdzie zaznasz tej upragnionej pomocy, leczenia, akceptacji, której tak usilnie wymagasz od randomowych lasek czy to na tinderze, ulicy, czy na wykopie. Randki i poznawanie się
@Ksut_Melodi: także podsumowując, w moim pierwszym komentarzu, do którego się przyczepiłeś, podałam inne często występujące powody odrzucania na randkach kandydatów/kandydatek nie spełniających naszych wymagań na PARTNERA ŻYCIOWEGO, a nie tak jak Ty błędnie zrozumiałeś lub marzyłeś, na OFIARĘ LOSU KTÓRĄ CHARYTATYWNIE KTOŚ ZABIERZE ZE SOBĄ PPD PACHĘ I BĘDZIE ZA NIĄ OGARNIAŁ. Powtarzam, dla Ciebie ~ psycholog, a nie kobieta
@Ksut_Melodi: śmiesznie, ja cię nie obraziłem w gruncie rzeczy, ty oceniasz mnie jako osobę z #!$%@? wartościami, ale to ja jestem zły. Człowieku mi nie chodzi o to, że osoba nudna nie może być głęboka po otwarciu, bo może, mi chodzi o to, że jeśli jest nudna na początku i #!$%@? bzdety z nerwów, to ciężko oczekiwać od kogokolwiek, żeby próbowała utrzymać z taką osobą kontakt i odkryć ewentualnie jej wartość.
@Ksut_Melodi: a teraz opowiem ci bajkę. Masz rację, każdy normalny człowiek lubi chodzić na randki, na których nie ma o czym rozmawiać z drugą osobą, z którą nie ma żadnych punktów wspólnych, która jest naburmuszona i niezadowolona że swojego życia, jest nierobem, nie ma pasji, jest nudnym gnijącym rekwizytem w piwnicy...albo w drugą stronę, jest zarozumiała i skłonna do kłótni o byle co.... Mmm dawajcie mi tu takich, chętnie zepsuje sobie