Wpis z mikrobloga

- słuchaj to jednak nie to
- nie jestem gotowa na związek
- nie pasujemy do siebie
- nie szukam chłopaka
- nie ma między nami chemii
- nie czuję "tego czegoś"
- zasługujesz na kogoś lepszego
- nie jesteś w moim typie
- zostańmy przyjaciółmi

Wszystkie te frazesy od różowych = jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz brzydką mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.

#blackpill #redpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #przegryw #samotnosc #podrywajzwykopem
  • 105
@switcher20: Nie tak bylo tylko tak jest, ale wy tego nie dopuszczacie. Nie dopuszczacie faktu ze jestescie po prostu nudnymi typami bez zainteresowan, czesto skrajnymi egoistami zapatrzonymi w siebie.
@Ksut_Melodi: Dude sie sprułeś na nią ale chociaż Ci wyłożyła kawę na ławę.
Jakkolwiek nie będziesz czarować to ani kobity ani nawet faceci nie bardzo chcą się kumplować z „przegrywami” czy jak tam wolicie „nudziarzami”. Tak było jest i będzie. Nic na to nie poradzisz.
Nikt nie chce się z takimi osobami kumać, bo to często są same problemy co trochę widać w Twoich postach w tym wątku.
Zagotowałeś się, oczywiście
@loczyn nie, ja to rozumię o czym teraz napisałeś. Tylko, że rozumię też coś ponadto i z czym wiąże się taki pogląd, a tym bardziej styl życia. Ja życzę aby ludziom ,,oddawało" życie to co sami dają, chociaż wiem, że jest to idealistyczne i karma nie istnieje, a Wasze podejście jest najbardziej praktyczne w rzeczywistości. Tak czy tak moim zdaniem wartość człowieka mierzy się po tym co daje tym, którzy nie mają
@marcooo80 to jest zjawisko w którym widzisz: wiarę w człowieka vs wiarę w samego siebie.

Ja jej poświęcam czas bo jest to zgodne z tym co jej przekazuje. Ona mi go nie poświęca bo jest to zgodne z tym jaki ma system wartości.
@Ksut_Melodi: Dude, pięknie teraz piszesz tylko prawdopodbnie o sytuacji która nie istnieje.
Normiki czy jak tam ich nazywacie mają po prostu świadomość, że mają jedno życie i nie muszą się użerać z wampirami energetycznymi.
Serio. Nie wymagaj od każdego bycia matką Teresą z Kalkuty, bo właśnie teraz wychodzi taki typowy egoizm, oczekiwania od świata, że każdy będzie Ci wokoło nadskakiwać z powodu, lub pomimo Twojego #!$%@?.
Za dużo fantazji i życzeniowego
@loczyn przekręciłeś mój sposób myślenia, po czym obaliłeś wymyśloną przez siebie wersje. Nie chodzi o to by każdy mi nadskakiwał, pomagał, podcierał pupkę itd. Chodzi o zdrowe życie w społeczeństwie, współpracę, zrozumienie itd. Nie ma nic złego w tym co ja przekazuję i jak widzę ,,lepszą rzeczywistość". To, że taka nie jest to już druga sprawa ale tutaj właśnie wytyczam granicę między osobami myślącymi tak jak ja - nastawionymi na współpracę i
@loczyn nie. Nawet nie pisałem o przegrywach i normikach. Przeczytaj sobie moje posty jeszcze raz. Słowa przegryw użyłem tylko do kròtkiego opisania podejścia pani wielce ciekawej (bo to nie nudziara). Słowa normik w ogóle nie użyłem. Ja nie piszę o przegrywach i normikach tylko o ludziach dobrych i zepsutych. Przecież ta costusmierdzi to jest idealny przykład zepsutej baby. Jedyne co robi to bierze i jeszcze wmawia sobie i innym, że
@loczyn: Jakie "wywyższa" przegrywów? Pisanie o współpracy w społeczeństwie, co jest w zasadzie podstawą funkcjonowania narodu jako całości to wywyższanie przegrywów? Pisałeś coś o wampirach energetycznych wcześniej - właśnie mamy wspaniały tego przykład. Ty czy ta różowa wyżej to ludzie, którzy w imię wygody i egoizmu będą czy to pejoratywnie przedstawiać ludzi którym jest gorzej/gorzej potoczyło się w życiu lub wręcz bezpośrednio ich niszczyć...bo niby się ma "jedno życie". Co za
@Fekalny_okuratnik: to zazwyczaj po prostu powiedzenie w miły sposób poniższego:
Nie interesujesz mnie jako facet ale chcę być miła i nie powiedzieć Ci prawdy w twarz. Domyśl się o co mi chodzi chociaż teraz na koniec bo w związku też Ci nie mówiłam o swoich potrzebach i o tym co jest nie tak a ty nadal się nie domyśliłeś... To twoja wina, że nie umiem rozmawiać :(
@Ksut_Melodi: Weź przeczytaj swoje komentarze i zastanów się czy dziewczyna czy nawet trzeźwy chłop, który nie użala się nad sobą, ma ochotę przebywać z osobą, która #!$%@? takie kocopoły. I nie chodzi mi o to, że wszystko jest sprawiedliwe, ale takie podejście na bank nie pomaga w niczym. Do tego wszystkiego oczekujesz, że dziewczyna magicznie stwierdzi, że ten (brzydki lub nawet niekoniecznie) ziomek, który boi się odezwać, a jak już się
@moskal888 wez przeczytaj swoj komentarz i zastanów się czy osoba taka jak ja, niezaleznie czy dziewczyna czy nie, trzezwo myslaca osoba, ktora nie bedzie spierdzielac na drugi koniec budynku jak uslyszy, ze ktos ma trudniejsza sytuacje, mialaby ochote przebywac z osobą, która #!$%@? takie kocopoły. I nie chodzi mi o sprawiedliwość ale takie podejście na bank nie pomaga w niczym. Do tego wszystkiego zakładasz, że gość, który jest brzydki lub nawet niekoniecznie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@costusmierdzi:

Wyżej wymienione wymówki najczęściej pojawią się gdy jesteś nieśmiałym


Wyżej wymienione wymówki pojawiają się najczęściej gdy jesteś: brzydki, poniżej przeciętnej, masz #!$%@? geny itd.* przy normikach jest taki wybór że kobieta musi być niezłym pasztetem żeby napisać coś takiego jak ty XD

Ponieważ ładne to zazwyczaj interesuje wygląd status społeczny bądź tym podobne, dopiero gdy laska ma wybór pomiędzy bogatym i bogatym będzie kierować się zainteresowaniami lub tym podobne, ale