Wpis z mikrobloga

- słuchaj to jednak nie to
- nie jestem gotowa na związek
- nie pasujemy do siebie
- nie szukam chłopaka
- nie ma między nami chemii
- nie czuję "tego czegoś"
- zasługujesz na kogoś lepszego
- nie jesteś w moim typie
- zostańmy przyjaciółmi

Wszystkie te frazesy od różowych = jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz brzydką mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.

#blackpill #redpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #przegryw #samotnosc #podrywajzwykopem
  • 105
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@costusmierdzi:

że reprezentuję sobą całkiem spoko poziom i również potrafię ubarwić czyjś świat swoją osobowością i pomysłami


potrafię ubarwiać czujs świat swoją dziura, cycami i talia XDDDD

Natury nie oszukasz, oczywiście możesz być wyjątkiem, ale raczej wybierasz tych przystojniejszych, jak by co ten komentarz taki ironiczny bardziej humor blackpilllowy, muszę się pośmiać żeby sobie wygląd odbić czasami
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: Niesamowite kolego, baw się dobrze, żyj sobie z przeświadczeniem bycia skrzywdzonym przez świat i uważaj, że nie ma nic w tobie nie tak, tylko wszystkie dziewczyny są złe, powodzenia;)
  • Odpowiedz
@moskal888 napotkałem na swojej drodzę takich ludzi jak Ty i nawet gorszych, więc to nie jest przeświadczenie, a rzeczywistość. Dlatego się tutaj zbulwersowałem - trafiłeś celnie. A co do dziewczyn i ogólnie ludzi to wiem jak jest. Wiem ile ja zawiniłem, ile moje otoczenie i jak to wszystko wyglądało. Nie musisz mnie pouczać jak dziecka, zresztą sam jesteś z tych którzy mają w dupie czyjś przegryw więc? Co najwyżej użyjesz go przeciwko
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: spójrz w lustro i powiedz głośno "jestem zdesperowanym przegrywem". Czas się z tym pogodzić i zamiast narzekać na wykopie kopnij siebie w tyłek i weź sie za ogarnianie swojego życia. Nie wiem na co liczysz i kto by miał chcieć się z Tobą zadawać z własnej woli, skoro jesteś taką męczybułą
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: Ogólnie bardzo celne spostrzeżenia i kulturalne merytoryczne punktowanie raz za razem. Szkoda, że większość dyskutantów nie poświęciła nawet chwili, żeby się zastanowic nad przekazem wiadomości i myliła pojęcia, bo fajna rozmowa mogła wyjść.

@costusmierdzi: To co up, nawet nie przeczytałaś połowy wpisów albo nie posiadasz umiejętności czytania ze zrozumieniem. To, że ktoś broni X nie znaczy, że sam musi być X.
  • Odpowiedz
@DzazesOrozes co do mnie zakłada celnie. Aktualnie jestem zdesperowanym przegrywem, dlatego się tak zbulwersowałem. Ale to nie znaczy, że moje poglądy są właściwe dla przegrywów albo desperatów. Nic bardziej mylnego, są normalne. Ludzie którzy mnie tam plusowali wyżej też nie muszą być przegrywami, a zapewne większość z nich nawet nie jest.
  • Odpowiedz
@DzazesOrozes bo moje zbulwersowanie jest dziwne i będąc zbulwersowany jednocześnie kisnąłem pod nosem odpisując jej xD
Jakby przy mnie siedziała to by nie mogła uwierzyć, że ta osoba jej odpisuje i jest przegrywem :P
  • Odpowiedz
@DzazesOrozes: gdzie Ty widzisz merytoryke w jego komentarzach pod tym postem? xD i jakim prawem się mnie uczepił, czy według Ciebie ja na samym początku napisałam coś złego? Wyjaśniłam jedynie, że nie zawsze odrzucenie wynika ze szpetnej mor dy, a często z paskudnego charakteru.
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: Eh, jedyna pasująca tu odpowiedź sprawi, że ten cyrk zacznie się znowu XD Otóż on jedynie stwierdził, że nudne osoby niekoniecznie muszą mieć paskudny charakter, od tego się przecież zaczęło, a znów do tego wracasz.

Przeczytaj jeszcze raz, jak na standardy portalu ze śmiesznymi obrazkami wypowiada się rzeczowo, bez żadnych ataków, analizuje Twoje słowa.

edit: nie napisałaś nic złego.
  • Odpowiedz