Wpis z mikrobloga

- słuchaj to jednak nie to
- nie jestem gotowa na związek
- nie pasujemy do siebie
- nie szukam chłopaka
- nie ma między nami chemii
- nie czuję "tego czegoś"
- zasługujesz na kogoś lepszego
- nie jesteś w moim typie
- zostańmy przyjaciółmi

Wszystkie te frazesy od różowych = jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz brzydką mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.

#blackpill #redpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #przegryw #samotnosc #podrywajzwykopem
  • 105
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: niekoniecznie chodzi o mordę. Średnia morda może z czasem wydawać się atrakcyjna ja facet okaże się fajny z zachowania, osobowości. Wyżej wymienione wymówki najczęściej pojawią się gdy jesteś nieśmiałym nudziarzem bez zainteresowań albo zarozumiałym bucem i chamem z wy*ebanym ego
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: tylko w tych frazesach nie ma nic złego, imo trzeba być autystykiem by się obrażać o takie kłamstwa. Kobiety tak mają, że "nie chcą ranić uczuć" więc używa takich frazesów. Jak ktoś sam z siebie nie widzi w czym jest problem to pewnie to część problemu :) (czy wygląda jak dziad czy jest kompletnym nudziarzem czy nieudacznikiem). Z reguły jak facet nie ma wiór zamiast mózgu to widzi czy się
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: niekoniecznie chodzi o mordę. Średnia morda może z czasem wydawać się atrakcyjna ja facet okaże się fajny z zachowania, osobowości. Wyżej wymienione wymówki najczęściej pojawią się gdy jesteś nieśmiałym nudziarzem bez zainteresowań albo zarozumiałym bucem i chamem z wy*ebanym ego


Ciekawi mnie co tacy ludzie jak Ty mają w głowie, że tak łatwo im ostracyzmować/marginalizować facetów za ,,nudziarstwo", przy czym robiąc to nie widzą problemu w sobie i tym, że
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: nie znasz mnie, czyli nie wiesz co sobą reprezentuję na żywo; taka jest natura człowieka ze ciągnie go do ludzi ciekawych, z którymi fajnie spędza się czas, którzy sprawiają że czujemy się dobrze ze sobą i z nimi. Którzy mają coś w głowie, więc i rozmowa płynie i pochłania, którzy mają inteligencję emocjonalną i potrafią zachowywać się normalnie, potrafią zażartować jak, którzy mają pozytywne nastawienie. Jeśli miałabym wybierać sobie na
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: jakoś mam tak w życiu że przyciągam również te ciekawsze, fajne osoby (owszem, gburów i nudziarzy również) więc mogę wnioskować że reprezentuję sobą całkiem spoko poziom i również potrafię ubarwić czyjś świat swoją osobowością i pomysłami
  • Odpowiedz