Wpis z mikrobloga

- słuchaj to jednak nie to
- nie jestem gotowa na związek
- nie pasujemy do siebie
- nie szukam chłopaka
- nie ma między nami chemii
- nie czuję "tego czegoś"
- zasługujesz na kogoś lepszego
- nie jesteś w moim typie
- zostańmy przyjaciółmi

Wszystkie te frazesy od różowych = jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz brzydką mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.

#blackpill #redpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #przegryw #samotnosc #podrywajzwykopem
  • 105
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: No jak się ma więcej niż 12 lat to zwraca się uwagę na coś więcej niż wygląd.
To naturalne, że przy bliższym poznaniu człowieka wychodzą jego cechy, wady, różnice w światopoglądzie itd więc to normalne, że jeśli wiesz, że Ci to nie odpowiada to nie spotykasz się z kimś na siłę byle nie być samej/samemu, tylko się żegnasz i idziecie w swoją stronę ale dla wyk0pka jest to nie do
  • Odpowiedz
  • 0
@Fekalny_okuratnik no tak, właśnie wymieniłeś powody dla których dziewczyna może nie chcieć z Tobą być. Co w związku z tym? Są złe, bo mają swój gust? Ty się oświadczasz zaraz po Poznaniu imienia dziewczyny?
  • Odpowiedz
Średnia morda może z czasem wydawać się atrakcyjna ja facet okaże się fajny z zachowania, osobowości.


@costusmierdzi: Tak, ale tylko w realu. Przy poznawaniu w Internecie selekcja idzie na podstawie mordy ¯\_(ツ)_/¯

taka jest natura człowieka ze ciągnie go do ludzi ciekawych, z którymi fajnie spędza się czas


@costusmierdzi: Do ŁADNYCH ludzi, na ktorych spoglądacie z nadzieją, że są ciekawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

także podsumowując,
  • Odpowiedz