Wpis z mikrobloga

- słuchaj to jednak nie to
- nie jestem gotowa na związek
- nie pasujemy do siebie
- nie szukam chłopaka
- nie ma między nami chemii
- nie czuję "tego czegoś"
- zasługujesz na kogoś lepszego
- nie jesteś w moim typie
- zostańmy przyjaciółmi

Wszystkie te frazesy od różowych = jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz brzydką mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.

#blackpill #redpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #przegryw #samotnosc #podrywajzwykopem
  • 105
@costusmierdzi nie przyciągasz ich tylko sama się do nich przylepiasz bezbarwna pijawo. Robisz dokładnie to samo co 99,5% kobiet w ten sposób ale i tak pewnie masz się za jakąś wyjątkową. Mam się pochwalić? Źle na tym wyszedłem, to prawda. Jednakże przynajmniej nie jestem takim- tu nie ma na to określania, więc sam je stworzę - elitystycznym klasistą, który odbiera innym człowieczeństwo i prawo do równego podejścia tylko przez, to że ma/miał
@Ksut_Melodi: przyjrzyj się sobie bardziej, ja Ciebie nie przezwałam bezbarwną pijawą, w ogóle nie odniosłam się nigdzie do Ciebie, bo jesteś nic nie znaczącym dla mnie anonimem, odwal się xD ja nawiązuję do nudziarzy, a skoro tak Ciebie to rusza, to znaczy że sam nim jesteś. I skoro ten stan Ci przeszkasza, to może rusz D*pę i coś z tym zrobić zamiast wyzywać się na mnie
@marychastfu: O shit, a woman.

Kiedy kobiety przestaną być zakłamane i skończą z wciskaniem kitu, żeby samemu poczuć sie lepiej?
Zrozum - kobieta, która odrzuca chłopa i wchodzi w związek z wartosciowszym genetycznie mężczyznom jest na wygranej pozycji w oczach natury i społeczeństwa. Chłop taki wcale nie ma się "nieprzejmować debilką", bo taką "debilką" jest każda kobieta. Taki ktoś nie znajdzie w koncu swojej drugiej połówki, bo czegoś takiego nie ma
@costusmierdzi doskonale wiem czego mi brakuje i jakim jestem człowiekiem. Pewnie masz rację. Widocznie jestem nudziarzem, nieciekawym facetem, podczłowiekiem. Zupełnie niegodnym towarzystwa takich wspaniałych osób jak Ty.

Czasem trzeba nazwać pewne rzeczy prosto, zwięźle i celnie. Po co mam się rozpisywać o Twoich brakach skoro i tak nie dotarłyby do Ciebie takie elaboraty. Lepiej napisać jednym słowem. Było obraźliwe i poniżające ale trudno. Doszedłem do wniosku, że zaszła taka konieczność aby takich
@costusmierdzi nie musisz mi tego mówić. Nie wchodź w rolę pozornie pomocnej osoby, podczas gdy jesteś jedną z tych która trzyma się od ludzi potrzebujących pomocy jak najdalej tylko może. Nie znam Cię? Wiem o Tobie wystarczająco dużo aby wyciągać takie wnioski. Sama mi tyle napisałaś w pierwszym poście, chociaż nieświadomie. Ale przyklask był, co nie? Czyż to nie popularne hasełko na takich np instagramach aby odcinać si od toksycznych ludzi i