Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwala mnie, jak widzę, że moje koleżanki, o których wiem, że są w związkach wrzucają na swoje relacje foty, na których są tylko one :D totalnie pomijając przy tym swojego chłopaka. I nie mówię, że raz czy dwa coś takiego zaobserwowałem, ale 90% przypadków.
Jedna wyszła za typa, który zbudował jej chatę, zrobił dziecko, a ta wrzuca foty tylko ze swoim dzieckiem, ale za to taaaaaka szczęśliwa.
Inna lata po świecie, ale na fejsa/insta wrzuca tylko swoją mordę, gdzieś przy palmach - no przecież nie sposób, żeby zawsze na wakacje latała sama.
Dla potwierdzenia reguły mam też kilka koleżanek, które postują siebie ze swoim niebieskim.

Dlaczego tak jest? Bo jeszcze wyjdzie, że nadal się z kimś spotyka i koledzy przestaną spermić czy o co tu chodzi? To jest trochę przerażające, że nie chcą się pokazywać ze swoim facetem.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c10282cdab2baf820434df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 70
  • Odpowiedz