Wpis z mikrobloga

@Totendajnapiwo: To chyba nie rozumiesz mojego komentarza, o przekaz był taki, że #!$%@? o tym, że starcza chińczyki bo ktoś nie ma mocnego auta i szybko nie jeździ to bzdura, bo przy każdej prędkości lepiej mieć dobre opony niż ich nie mieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: to zależy. Ponoć chinole mogą mieć wporzo parametry na starcie, ale bardzo szybko się ich charakterystyka zmienia. Lepiej kupić dwu-trzyletnie markwoe, niż nowe chińczyki w tej cenie
  • Odpowiedz
Dębica to nie jest taki krzak… Tez tak myślałem dopóki nie założyłem Frigo2HP w firmowych autach. Kleją lepiej niż micheliny w prywatnym aucie. Oczywiście nowe tu i tu
  • Odpowiedz
@Atreyu: U mnie Dębica po 5-7 latach dalej miała bardzo fajną gumę a Micheliny w tym wieku były całe sparciałe i bardzo brzydko wyglądały.Używanych nigdy nie kupię bo jak kiedyś tata kupował to często ściągało w którąś stronę a jak zaczął kupować nowe tanie to nigdy nie było takich problemów.
  • Odpowiedz
@Atreyu: nowa, w zeszłym roku kupiłem 'lepsze' używki zimowe i już wiem że #!$%@?łem. Bo niby dlaczego ktoś miałby sprzedawać swoje opony? Generalnie powody są różne ale te opony zostały wyjeżdżone na innym aucie i się dopasowały do felgi. Jak założyli u mnie to niby wszystko było w porządku ale potem jak się jeździ okazało się że coś jest nie tak, samochód pomimo sprawdzonej osi dwukrotnie, sam potrafi skręcić czy
  • Odpowiedz
@forfame to mógłbyś jeszcze napisać jakie są opony premium, i ile kosztuje jedna zimowa porządna? Robię właśnie prawo jazdy, będę kupował samochód koło kwietnia, więc chciałbym mieć rozeznanie, a mój stary pijany jest niestety bezużyteczny w tych kwestiach
  • Odpowiedz
@Atreyu: Dębica to nie jest żadna firma krzak, a jedne z najpopularniejszych opon w PL. Co do jakości, na śniegu Dębica Frigo pokonuje wszystkie inne gumy, w tym premium, z wyjątkiem Nokianów. Niestety problem Dębic, zarówno zimowych, jak i letnich to beznadziejna trakcja na mokrym, ruszasz z 2 biegu albo wcale XD
  • Odpowiedz