Wpis z mikrobloga

Siema byki jak progresowac w podciaganiu? Jakieś sprawdzone ćwiczenia? Robię 11 pełnych drążków, a potrzebuje 18, ale od dłuższego czasu nie mogę sprogresowac :/ niedługo pewnie zaczne redukcję bo 110kg obecna waga, to liczę że będzie trochę łatwiej jak zejdzie z 10kg,, ale jakie ćwiczenia warto robić (poza podciąganiem) żeby poprawiać wynik? #mikrokoksy
  • 11
@NadentyJacenty: Rób przez jakiś czas mniejszą ilość powtórzeń ale z podwieszonym obciążeniem. Jak przyzwyczaisz się do obciążenia to bez obciążenia zrobisz dużo większą ilość niż wcześniej.
@NadentyJacenty: no to idealnie, mozesz robic to co sie chyba po ang nazywa Greasing The Groove a po Polsku SMAROWANIE GWINTÓW XD

Czyli jak np. drążek masz w przejściu z pokoju do przedpokoju, to za każdym razem jak musisz tamtędy przejść to podciągasz się raz albo ze dwa. #!$%@? nie wysiłek, na trening nie wpłynie, a dużo daje (chyba że #!$%@? między pomieszczeniami jak meserszmit to pewnie musisz ograniczyć XD)

Wiem,
@tozalezyogunie hmm słyszałem o tym już lata temu, ale jakoś nie ogarnąłem że tam się robi po 1-2 podciągnięcia. Myślałem że tak żeby coś poczuć xd
W sumie spróbuję tego, a na silce dodam podciąganie z obciążeniem. A jak parę kg zejdzie to do maja powinno się udać 18 drążków zrobić :D
dzięki za sugestie wszystkim