Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EdekMoczygeba: chciałbym to zobaczyć. Nieuzasadnione hamowanie na drodze to tamowanie ruchu, ergo Art. 90 kodeksu wykroczeń. Grzywna nie niższa niż 500pln. Samo zdjęcie nogi z gazu, to nie jest traktowanie każdego przejścia jak skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem.


@eloar: Nieuzasadnione hamowanie? Przed przejściem dla pieszych? XDDDDDD

Dobra, więcej nie zamierzam z Tobą dyskutować. Może kiedyś przemyślisz jakie głupoty piszesz, oby nie za późno.
jak przejście jest to oczywiście kierowca


@zdjeciegipsu: bzdura, pieszy poza prawami ma również obowiązki.
Pieszywchodzący na jezdnię, drogę dla rowerów lub torowisko albo przechodzący przez te części drogi jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz korzystać z przejścia dla pieszych.
- ten pieszy nie zachował minimalnej ostrożności, nawet nie zerknął czy jedzie jakiś pojazd.
Rozdział 2 - Ruch pieszych oraz osób poruszających się przy użyciu urządzenia wspomagającego ruch - Prawo o
@dan3k: Ahh dane wyssane z dupy, bo sprwadziłem na mapie jak to skrzyżowanie wygląda vs #!$%@? teoretyka.
To pokaże ci tylko jedną rzecz na pic rel.
A teraz test, czy mówisz merytrorycznie czy będziesz bronił swojego stanowiska choćbyś miał się zesrać.
Uwaga pytanie: Po której stronie śmietnika jest przejście dla pieszych a po której stronie dziewczyna miała śmietnik gdy wlazła na drogę.
Pobierz Tasde - @dan3k: Ahh dane wyssane z dupy, bo sprwadziłem na mapie jak to skrzyżowanie ...
źródło: comment_1673365826OCc65R7hKgmSvwWHOdwQzj.jpg
Nieuzasadnione hamowanie na drodze to tamowanie ruchu, ergo Art. 90 kodeksu wykroczeń.


@eloar:

Nieuzasadnione

Nieuzasadnione


Nieuzasadnione

Nieuzasadnione

Przejście dla pieszych słabo widoczne, kierowca zwalnia tak żeby móc ustąpić pierwszeństwa

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@romek898: KILKUTONOWE KOMBI! xD widać pan bez prawa jazdy xd
kierowca jedzie przed siebie (na moje oko) max 40 km/h przed pasami, więc swój obowiązek w postaci zachowania ostrożności i obniżenia prędkości w razie potrzeby spełnił. Fizyki nie oszukasz, przy 40 km/h droga zatrzymania pojazdu to 22 metry na suchej nawierzchni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tymajster: nie ma pojęcia "wtargnięcia na drodze z pierwszeństwem", ale wtargnięcie na przejście dla pieszych już tak. Widzi ją 2 sekundy, sekundę się przyjmuje za średni czas reakcji kierowcy, auto nie jest w stanie stanąć po wciśnięciu hamulca, dlatego jeśli prędkość jest przepisowa a pieszy wchodzi komuś pod koła tak, że ten ktoś nie ma fizycznej możliwości się zatrzymać, zazwyczaj nie ma wątpliwości, że jest to wtargnięcie.
Ten słynny wypadek, który
Odpowiednia prędkość na oblodzonej drodze wynosi 0km/h


@malinq: Śmiem twierdzić że większość kierowców dałaby radę jednak nie jebnąć tej babki na przejściu. Jak się chce to się da
@Invisiblinio: Nie znasz zycia, osoba ci sie wpakuje zza rogu i masz na oblodzonej drodze zatrzymac tone do zera w 3 metry? Juz nie mowiac ze kierowca moze byc rozkojarzony moze przelaczac radio w tym czasie a pieszej nie widac po ciemku dla mnie takiego pieszego trzrba wyslac na badania bo to jest samobojstwo troche