Wpis z mikrobloga

@Dzieci_z_Choroszczy: możliwe, że po prostu nikt tego nie chce robić, więc muszą tyle płacić xD ja 10-12 lat temu pracowałam przy łapaniu kurczaków z kurników, praca ogólnie niezbyt przyjemna ale płacili 25 zł za godzinę (na rękę), co w tamtych czasach, szczególnie dla nastolatki było kosmiczną kwotą xD ale mimo tego że dobrze płacili to jednak ludzie w większości po kilku weekendach rezygnowali, bo po prostu nie było to zbyt wdzięczne
możliwe, że po prostu nikt tego nie chce robić, więc muszą tyle płacić xD ja 10-12 lat temu pracowałam przy łapaniu kurczaków z kurników, praca ogólnie niezbyt przyjemna ale płacili 25 zł za godzinę (na rękę), co w tamtych czasach, szczególnie dla nastolatki było kosmiczną kwotą xD ale mimo tego że dobrze płacili to jednak ludzie w większości po kilku weekendach rezygnowali, bo po prostu nie było to zbyt wdzięczne zajęcie


@
@Limonene też przy tym robiłem jak miałem 15-18lat. Dla mnie robota spoko, ja akurat raz lapalem raz wrzucałem skrzynki na samochód. Za jedną noc wykręcałem 100-120zl. Robota wiadomo że #!$%@? bo w smrodzie, gownie, itp. Ale hajs nie śmierdzi ( ͡º ͜ʖ͡º)