Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adece

Adece

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12125
  • Znaleziska 277
  • Mikroblog 11848
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 20
ThiZ
ThiZ
15.06.2026, 05:19:47
  • 7
No już niech się nie ze-ra na tym majku Gejczi, jaki on to fenomenalny xD forma z dziś już się nie powtórzy raczej.
A Tuptuś to powinien zostać niedopuszczony po akcji z lekarzem, bo co to miało być, że oni wołają lekarza, że Tuptuś nie widzi, żeby jednak gdy lekarz mówi, że nie nie nie, to nagle w moment się ze--ali xD Czyli od razu wpadli z chamską zagrywką na dojście do
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 15.06.2026, 05:29:05 via Wykop
  • 1
@Qtang: No bo to prawda. To jest typowy loose cannon.
  • Odpowiedz
RiverStar
RiverStar
15.06.2026, 05:21:58
  • 0
#ufc Gala

Jak oceniasz galę?

  • 1 16.5% (14)
  • 2 0% (0)
  • 3 3.5% (3)
  • 4 1.2% (1)
  • 5 7.1% (6)
  • 6 2.4% (2)
  • 7 10.6% (9)
  • 8 9.4% (8)
  • 9 9.4% (8)
  • 10 40.0% (34)

Oddanych głosów: 85

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 15.06.2026, 05:22:26 via Wykop
  • 9
@RiverStar: absolute cinema
  • Odpowiedz
Adece
Adece 15.06.2026, 05:09:32
  • 3
#ufc PRZEPRASZAM GOACIKU ZE ZWATPILEM
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 15.06.2026, 05:00:31
  • 6
#ufc j--------e ale bullshit xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 15.06.2026, 04:39:03
  • 2
#ufc Dobra, ten gaethje tak drewnianie wyglada. Myslalem ze moze low kickami cos ugra, ale chyba topuria w pierwszej rundzie go kosi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece
Autor
15.06.2026, 04:52:25 via Wykop
  • 0
@RiverStar: Otóż obydwaj bylismy w bledzie xD
  • Odpowiedz
PapusnyWonsiurek
PapusnyWonsiurek
15.06.2026, 04:20:23
  • 1
#ufc pereira jeszcze 7 walk na kontrakcie, z takim pavlovichem też może być nieciekawe KO ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 15.06.2026, 04:20:54 via Wykop
  • 0
@PapusnyWonsiurek: Bedzie musial zejsc do polciezkiej
  • Odpowiedz
Lethocs
Lethocs
Lethocs
15.06.2026, 04:09:14
  • 2
#ufc oni go chcieli zestawić z Jones'em xd w takiej dyspozycji to by go szybciej zmielił niż tego Gana xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 15.06.2026, 04:10:00 via Wykop
  • 0
@Lethocs: Fakty
  • Odpowiedz
Adece
Adece 15.06.2026, 04:07:47
  • 0
#ufc W sumie Bones by pewnie zjadl Poatana xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

john_transvolta
john_transvolta
15.06.2026, 04:09:29 via Wykop
  • 1
@Adece: na miekko by go poddal w 1
  • Odpowiedz
sigma12332
sigma12332
15.06.2026, 04:05:30
  • 0
#ufc ustawka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 15.06.2026, 04:06:28 via Wykop
  • 1
@sigma12332: XDDD
  • Odpowiedz
Adece
Adece 15.06.2026, 03:47:47
  • 1
#ufc Poatan dostaje w p---e zobaczycie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece
Autor
15.06.2026, 04:04:49 via Wykop
  • 2
@Adece: MOWILEM ;)
  • Odpowiedz
AAUUUUUU
AAUUUUUU
AAUUUUUU
15.06.2026, 04:01:34
  • 1
Alex spięty i dużo wolniejszy, kiepsko to niestety wygląda 😭 obym się mylił.... #ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 15.06.2026, 04:02:57 via Wykop
  • 0
@AAUUUUUU: Nie ma szybszych ciezkich od Gane'a. Moze w 3, 4 rundzie uda mu sie z kontry cos.
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
03.06.2026, 15:55:51
  • 19
moja armata
JaNieGejJaPapiesz - moja armata

źródło: 1000005292

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 03.06.2026, 17:54:49 via Wykop
  • 0
@Bialek_napraw_tagi: potwierdzam to Jego armata
  • Odpowiedz
travis_marshall
travis_marshall
23.05.2026, 15:08:21
  • 61
Mieszkam w Australii u mnie już po wszystkim macie tabele.

#mecz
travis_marshall - Mieszkam w Australii u mnie już po wszystkim macie tabele.

#mecz

źródło: pp

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 23.05.2026, 16:06:14 via Wykop
  • 3
@travis_marshall: kokon nie poldon
pozdrawiam
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
17.05.2026, 03:45:05
  • 40
zaśpiewaj mi do spanka nom
annlupin - zaśpiewaj mi do spanka nom

źródło: 1215

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 17.05.2026, 03:48:47 via Wykop
  • 0
@annlupin: nie
  • Odpowiedz
Enigmameister
Enigmameister
09.05.2026, 23:54:04
  • 0
#ufc I cyk remisik, dobry powrót Chinola a Dawson coś szklany jak zwykle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 09.05.2026, 23:54:32 via Wykop
  • 1
@Enigmameister: chyba tlenu zabraklo na dokonczenie jankesa
  • Odpowiedz
Enigmameister
Enigmameister
09.05.2026, 23:21:56
  • 2
#ufc Staruszek Miller karci Gordona gilotyną, te wejście pod obalenie za nogę nieprzemyślane i głowa za nisko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 09.05.2026, 23:36:25 via Wykop
  • 1
@Enigmameister: feels good man
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
22.04.2026, 03:05:37
  • 7
nareszcie, po roku izolacji w fyxestroll garden przyszła do mnie zielona śmieszna uszata

#gachawpis
Raisei-chan - nareszcie, po roku izolacji w fyxestroll garden przyszła do mnie zielon...

źródło: Screenshot_720

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 22.04.2026, 03:06:39 via Wykop
  • 1
@Raisei-chan: nie wiem o co chodzi ale buja
  • Odpowiedz
Adece
Adece 22.04.2026, 03:03:52
  • 1
Pobudka na dyżurze o 1, 3 i 5. Jak zyc (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 18.04.2026, 06:41:41
  • 19
Czesc, moja rodzicielka próbowała jebnąć samobója, odratowali ją i zabrali najpierw na wyrzeźwiałke (była pod wpływem) a potem do jakiegoś szpitala psychiatrycznego.

Nie mam pojęcia gdzie jest, ani tak naprawdę nic.
Żaden szpital psychiatryczny u mnie w mieście nie odbiera (może dlatego że jest sobota).

Wie ktoś może jakie są procedury w takim przypadku?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odtwarzacz_vhs
odtwarzacz_vhs
18.04.2026, 06:46:09 via iOS
  • 15
@Adece: gruba akcja stary, mam nadzieję że się wszystko ułoży, zadzwoń do 112 policja ma możliwość sprawdzenia do jakiej placówki została zabrana
  • Odpowiedz
lubisz_sok_to_sok_maj_kok
lubisz_sok_to_sok_maj_kok
18.04.2026, 09:35:46 via Wypiek
  • 6
@omnomnom upoważnienia są potrzebne dla osób spoza rodziny
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
14.04.2026, 04:59:26
  • 1
Wytłumaczy mi ktoś po co w miastach ludziom połacie takich garaży zamiast np. mieszkań? ლ(ಠಠ ლ) Oni tam trzymają złoto czy jaki &$#:? ( ಠಠ)
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś po co w miastach ludziom połacie takich garaży zamiast np...

źródło: 1000026587

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adece
Adece 14.04.2026, 05:00:39 via Wykop
  • 5
@jmuhha: bo mozna tam ukrywac sie przed starą i chlac
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking