Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem już trochę dłużej z dziewczyną z tindera i twierdzi, że taki przebieg to nie jest dużo i że wymyślam.
"Powinienem szukać w zakonie jeśli dla Ciebie to dużo. Poza tym dawno tego nie robiłam" Jej dawno to było 1,5 miesiąca temu. #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #blackpill #randkujzwykopem #przegryw

Czy 10 partnerów seksualnych dla 22 letniej dziewczyny w ciągu 2 lat to dużo?

  • Tak 87.6% (987)
  • Nie 12.4% (140)

Oddanych głosów: 1127

  • 32
@beerus: Ja poznałem babke na tinderze, pisaliśmy sporo i to nie było coś takiego że tylko ja pisałem ona też sama z siebie pisała. No i tak przeszliśmy na dicorda, wspólne oglądanie filmów przez neta, plany na pierwsze spotkanie, no zajebiście się dogadywaliśmy no to był kobiecy ideał wtedy dla mnie bo i z wyglądu lubie takie troche przy ciałku wiadomo, facet nie pies na kości nie poleci, ale jednego dnia
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Sranie w banie. Większość kobiet nie ma tylu partnerów przez całe życie.
A obecne pokolenie zoomerów jest dużo bardziej konserwatywne niż milenialsi. Mają później inicjację i mniej partnerów.

Więc jak na zoomerke to bardzo duży red flag.
twierdzi, że taki przebieg to nie jest dużo i że wymyślam.


@beerus: jeśli jest prostytutka, to słabo. Musi popracować nad marketingiem, czy coś. Chyba, że to stały, wysoki abonament, to jest git. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak serio, to wiele mówi w jakim środowisku przebywa.
Jej wynik jest średni lub niski. W jej środowisku oczywiście. xD
@beerus: tak naprawdę to wszystko zależy od Ciebie, z jednej strony to tylko 5 mężczyzn rocznie, ale pokazuje to że nie szukała raczej stałego związku tylko ruchała się dla zabawy.
Nie powinienem być hipokryta bo ja w 2021 i 2022 miałem ponad 20 partnerek w łóżku, i u mnie nie uważam żeby to było jakieś zbyt częste ruchanje, ot raz w miesiącu