Wpis z mikrobloga

Miałem dzisiaj sprawę o alimenty na byłą żonę xD
Otóż ten bystrzak napisał w pozwie m.in. że mieszka z obecnym partnerem.
Na rozprawie zaś mówiła, że mieszka z przyjacielem, , którym nie żyje, tylko mieszka oraz że nie może pracować, bo 3 razy w miesiącu musi chodzić z naszym synem do logopedy (ok godzina zajęć)
Sąd:
-Mowi Pani że mieszka z przyjacielem, a w pozwie że to partner...
Eks:
-Adwokatka kazala tak napisać
Sąd:
-Ale Pani się pod tym pospisała. Zresztą chce mi Pani powiedzieć, że mieszka Pani z dorosłym mężczyzną, dzielicie koszty życia i nie są razem?
Eks:
-(popłakała się) No bo eeee leczę się na depresję

Wyrok: oddalenie pozwu, mała kłótnia z sędzią po odczytaniu ..
Sędzia popatrzył wtedy na mnie z takim dziwnym uśmieszkiem typu "stary, aleś się #!$%@?ł"

Dodam tylko, że rozwód bez orzekania o winie, ponad 3 lata temu. A moja była wyprowadziła się do swojego obecnego "przyjaciela" w 2019 roku, po tym jak wróciliśmy że śniadania wielkanocnego u moich rodziców. W domu oznajmiła mi że mnie zostawia i zaraz po nią "kolega" przyjedzie...
Kurtyna
#sadrejonowy #alimenty
  • 166
Nie może pracować bo:

-ma depresję

-musi chodzić z dzieckiem 3 razy w miesiącu na godzinne spotkania z laryngologiem

-jest niepełnosprawna, bo chory kręgosłup, nie nie nie ma orzeczenia bo poprzedni lekarz nie chciał przyjąć wyników badań od innego lekarza, ale jest niepełnosprawna, nie, orzeczenia nie ma xD

-musi spłacać kredyt na łóżko dla synka, bo musiała kupić SAMA (moi rodzice się dorzucili) 7500 zł, nie nie łóżko za tyle, mieszkanie też
Bekovsky - > Nie może pracować bo:
-ma depresję
-musi chodzić z dzieckiem 3 razy w mi...

źródło: comment_1672769618h8Sl6Kwq7PPRwg2mVMOmBm.jpg

Pobierz
onałymi aktorami. Są czerwone flagi ale na początku, kiedy jesteś po prostu zakochany jak diabli, te czerwone flagi starasz się zracjonalizować.


@xyz23: Zgodze sie ale tutaj mamy przypadek długoletniego związku który przeszedł etap od zakochania, przez miłość aż do małżestwa. Dla mnie troche za dużo żeby nic nie zauważyć. Wydaje mi się że są dwie opcje albo faktycznie trafili na nieziemskie aktorki zdolne grać tyle lat albo najzwyczajniej nie chcieli widzieć
chlopie poczytaj sobie moje komentarze, moja byla jest lekarka , w #!$%@? bogata , 5 lat mlodsza i probowala mnie #!$%@?. takze nawet jak myslisz ze sie super ustawisz to nie wiesz co sie moze stac.


@KrowkaAtomowka: moją byłą nie będę wspominał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale po zakochaniu się w pewnym Włochu z Sycylii ale w jej zwojach bez mózgowych doszło do ostrego zwarcia xD xD
@SteelChuckNorris: zdarzają się ludzie bez systemu wartości, w pewnym sensie puści w środku. Ich codzienne życie to jest swojego rodzaju udawanie normalności. Są w tym dobrzy, ponieważ robią to całe życie.
Można czasem zobaczyć prawdziwe ich oblicze w takich momentach, gdzie są fizycznie chorzy lub osłabieni i nie mają siły utrzymywać tej fasady.

Zwyczajny człowiek jest bez szans w starciu z kimś takim. Przegrywa wojnę zanim się zorientuje że ona trwa.
@NapoleonV: Czasem mam wrażenie, że to wielkie szczęście, że z moją ex się nie ożeniłem, ani nie mam dzieci, byłoby podobnie, lub jeszcze gorzej. Jak to mówią co cię nie zabije to cię wzmocni.
@SteelChuckNorris: Mogę Tobie opisać prv jak to było u mnie. Serio, ludzie potrafią być okrutni a przemoc nie ma płci. Masz też przysłowiowe gotowanie żaby. Będąc w środku toksycznej relacji, wchodzą schematy odcinania od rodziny, przyjaciół. Zostajesz sam na sam z partnerem oprawcą. Przemoc także może być w białych rękawiczkach i trudniej jest ją udowodnić.