Wpis z mikrobloga

ale rozróżniasz mam nadzieję walutę euro od strefy euro? XD


@rybsonk: to jest to samo. albo jesteś trolem albo debilem.

Najgorsze że udajesz tu eksperta i z pozycji znawcy kłócisz się z ludźmi.
  • Odpowiedz
ale rozróżniasz mam nadzieję walutę euro od strefy euro? XD


@rybsonk: czy może mogła przyjąć euro i nie być w strefie euro i problemy z eurozone by ją nie dotyczyły? debilu..
  • Odpowiedz
to jest to samo. albo jesteś trolem albo debilem.


@Sarza01: waluta i organizacja państw używających waluty to zdecydowanie nie jest to samo, chłopcze. Poczytaj serio trochę więcej i po polsku jeśli angielskiego nie rozumiesz w wystarczającym stopniu.
  • Odpowiedz
waluta i organizacja państw używających waluty to zdecydowanie nie jest to samo, chłopcze.


@rybsonk: dlatego pytam takiego fachowca - czy da sie przyjąć euro i nie być w strefie euro?
  • Odpowiedz
Czyli rządzi SIŁA? FASZYSTO?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bulletproof-50: ale wiesz dzbanie, że w Polsce większe województwa mają więcej posłów?

bo oddanie polityki monetarnej komuś
  • Odpowiedz
dlatego pytam takiego fachowca - czy da sie przyjąć euro i nie być w strefie euro?


@Sarza01: nie, nie da się. Podobnie jak nie da się zrobić domówki nie mając domu co nie znaczy, że dom i domówka to to samo xD serio, twój poziom ignorancji w temacie jest uroczy
  • Odpowiedz
@Sarza01: nie, nie da się. Podobnie jak nie da się zrobić domówki nie mając domu co nie znaczy, że dom i domówka to to samo xD serio, twój poziom ignorancji w temacie jest uroczy


@rybsonk: czyli da się mieć problemy ze strefą euro nie przyjmując euro?
  • Odpowiedz
i ty sądzisz, że ten cytat mówi o tym że winne jest euro?

@Sarza01: czyli problem jest w funkcjonowaniu strefy euro.


@rybsonk: to jak to jest? Jak by nie przyjęli euro to mieli by problem z eurozone?
  • Odpowiedz
nie, nie da się ale to że problemy mają źródło w byciu w strefie euro to nie znaczy że problem tkwi jedynie w walucie.


@rybsonk: to w czym tkwi? No dajesz, może jesteś lepszy doktor ekonomii od tych którzy opracowują badania naukowe. Z kim ja tu siedzę, ale mnie zaszczyt kopnął.
  • Odpowiedz
No dajesz, może jesteś lepszy doktor ekonomii od tych którzy opracowują badania naukowe. Z kim ja tu siedzę, ale mnie zaszczyt kopnął.


@Sarza01: przecież to masz w cytowanym przez ciebie badaniu xD
  • Odpowiedz
ze słabej konkurencyjności ich gospodarki względem innych gospodarek strefy.


@rybsonk: no wreszcie się udało. jes. doszedłeś do tego. Dlatego właśnie nie powinni przyjmować euro I MY TEŻ NIE.
  • Odpowiedz