Wpis z mikrobloga

@Jakovv: Nie istnieje kultura europejska. Ta wasza mityczna kultura europejska to kultura chrześcijańska(budowana na chrześcijaństwie) czy wam się to podoba czy nie, no chyba, że chcesz zmieniać historię jak bolszewicy xD. W tym momencie socjaldemokraci chcą to przekształcić w jakąś uniwersalną kulturę europejską która ma być niby lepsza i zapominają o tym, że kultura chrześcijańska jest też uniwersalna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bulletproof-50: To wtedy, gdybym był tym mesjaszem-narodowcem to założyłbym partię narodową i za punkt honoru wyznaczyłbym sobie utrzymanie jej wolnej od takich środowisk, a każdy przejaw zachowań patologicznych tępiłbym w zarodku. Społeczeństwo widząc wysokie standardy moralne mojej partii i brak skrupułów w wyciąganiu konsekwencji wobec jej członków za patologiczne zachowania poszłoby za mną w ogień. No, ale najpierw musiałbym znaleźć tego drugiego narodowca, który nie jest rasistą/katolem/ homofobem/ksenofobem i założyć z
  • Odpowiedz
@Jakovv: Co do polityki monetarnej. Ja np. nie chcę nikogo utrzymywać i co? Jest mi to narzucane. Np. chciałbym iść w kierunku Kapitalizmu a narzuca mi się Socjalizm. Widzisz jakie absurdalne argumenty przedstawiasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bulletproof-50: wiesz tak naprawdę to powinno się opierac na kilku silnych filarach. W Polsce mamy o tyle dobrze ze produkujemy dużo żywności i produktów pierwszej potrzeby - jesteśmy pod tym względem samowystarczalni. Do tego to duży kraj z potencjalem. Energetyka powinna być niezależna - to podstawa. Mamy też duży koncern paliwowy. Generalnie jako duży kraj mamy potencjał i powinniśmy zachować własną walutę. Przyjęcie euro będzie miało sens jak już byśmy naprawdę
  • Odpowiedz
Widzisz jakie absurdalne argumenty przedstawiasz?


@Bulletproof-50: to ty mi absurdalne argumenty przedstawiać. JA NIE CHCE MIEĆ NIC WSPÓLNEGO Z POLAKAMI SPOZA DOLNEGO ŚLĄSKA. Rozumiesz. A czy dolnoślązacy wybiorą sobie Lewicę czy Liberałów, #!$%@?. Byle ci z Rzeszowa przed przyjazdem tutaj musieli zrobić test na HIV i się zaszczepić na choroby wszelakie, np. wściekliznę. No i chce mieć własną politykę monetarną.

Ta wasza mityczna kultura europejska to kultura chrześcijańska(budowana na chrześcijaństwie)


@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Odpowiem ci jak wykopek neuropek: Przy Euro nie było by inflacji!!!


Zapominając przy tym, że kraje z Euro też mają inflację.


@Bulletproof-50: ekonomiczni ignoranci bez elementarnej wiedzy. Z takimi nie warto wchodzić w dyskusje.
  • Odpowiedz
Generalnie jako duży kraj mamy potencjał i powinniśmy zachować własną walutę


@Sarza01: bo?

Przyjęcie euro będzie miało sens jak już byśmy naprawdę mocno dogonili Niemcy - a mają 7 razy większe pkb wiec to się szybko nie wydarzy.


@Sarza01: xd i 2x więcej ludności. Weź sobie sprawdź ile razy większe pkb ma Kalifornia od Wyoming.

Jeśli zrobimy to wcześniej skutki będą negatywne dla silny nabywczej Polaków.


@Sarza01: jakie negatywne
  • Odpowiedz
@Jakovv: Ale będziesz miał bo się znajdujesz w kraju o nazwie Polska. Jak nie chcesz mieć to granice są otwarte UE czeka, ups dalej będziesz miał bo Polska jest w UE, no to jedziesz dalej po za UE, na koniec będziesz musiał opuścić planetę.

Jedziemy dalej?

Jeżeli Wietnamczyk jest praktykującym katolikiem i ty jesteś praktykującym katolikiem to oczywiście, że macie więcej wspólnego niż, z ateistą z Niemiec.

Co takiego zreformowała ta
  • Odpowiedz
Własna silna waluta dobrze prosperująca nie jest na rękę EBC


@Bulletproof-50: Własna SILNA waluta? xD Złotówka jest śmieciową walutą o okropnie zaniżonej wartości na czym tracą masowo konsumenci oraz gospodarka w której preferowane jest konkurowanie kosztami. Kurs euro powinien wynosić 3 zł patrząc na siłę nabywczą. Całość ponad to to jest kara za niewiarygodność polskiej waluty i zaniżanie jej wartości przez NBP.

A zalet przyjęcia euro masz od cholery. Likwidacja kosztów
  • Odpowiedz
Jak będziemy mieć mocne rządy które będą się zajmowały na pierwszym miejscu Polską to będziemy mieli mocną walutę. O ty w tym wszystkim chodzi ale wtedy będzie kwik, że faszyzm, nacjonalizm i tak dalej.


@Bulletproof-50: Wybierz jedno. Nacjonalistyczne rządy to patologia która będzie powodowało dalsze osłabianie gospodarki i waluty.
  • Odpowiedz
Jedziemy dalej?


@Bulletproof-50: No pojeźdźmy, bo taka prawda, że nie zatrzymacie integracji europejskiej :3 Polska przyjmie euro, polska konstytucja będzie niżej niż prawo europejskie, może europejska konstytucja, a Polska będzie szła w stronę zachodu i żaden pisowiec tego nie zatrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli Wietnamczyk jest praktykującym katolikiem i ty jesteś praktykującym katolikiem to oczywiście, że macie więcej wspólnego niż, z ateistą z Niemiec.


@Bulletproof-50:
  • Odpowiedz
To wszystko to nie jest wina waluty jako takiej tylko tych którzy prowadzą politykę monetarną. Czytałeś coś trochę dalej czy już się tak podnieciłeś, że nie dałeś rady?


@Bulletproof-50: Ale jakie to ma znaczenie? Jedną z zalet euro jest właśnie likwidacja uzależnienia siły waluty od jakości władzy. Możesz mieć gównianą władzę ale nie zepsuje ona waluty bo nie ma jak tego dokonać. Liczenie na nagle jakiś genialny rząd w Polsce to
  • Odpowiedz
@Jakovv: Przeczytaj to co kolega wyżej wstawił.

To że integracja europejska się nie zatrzyma to jeszcze zobaczymy. Wiem, że eurokomuchy do niej dążą z rękami w gaciach. Może się spełni może nie.
Co do tego wietnamczyka. Specjalnie napisałem "praktykującym" ale ty widzę chcesz mi coś tutaj manipulować albo nie rozumiesz o czym piszesz więc nie widzę dalszego sensu dyskutowania z tobą. Znając twój nick to pewnie to pierwsze. Po co wchodzisz
  • Odpowiedz