Wpis z mikrobloga

Zachorowania i podejrzenia zachorowań na grypę. Średnia dzienna zapadalność (na 100 tys. ludności) wg tygodniowych meldunków w sezonie 2022/23 w porównaniu z sezonami 2018/19 - 2021/22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@WesolyLudwiczek: Trzeba umieć te maski założyć, wiedzieć jakie stosować maseczki, no i w końcu trzeba je zmieniać co jakiś czas

A niektórzy też zakładali że maseczki nie działają ale tego jeszcze nie weryfikowałem
  • Odpowiedz
a dużo ludzi aktualnie maseczki nosi? (:


@valvata: Porównaj sobie 2021 / 22 (maseczki) z 2020 / 21 (bez maseczek).

Zakładasz dzisiaj maseczki w placówkach medycznych. Po jaki ch@$ to robisz?!

@Makowieciasto:

Trzeba umieć te maski założyć, wiedzieć jakie stosować maseczki, no i w końcu trzeba je zmieniać co jakiś czas


Normalnie de#!e. Ile ja to razy słyszałem xD Musicie założyć 5 sztuk i jeszcze na dupę bo czytałem, że
  • Odpowiedz
@nieprawdopodobnainterwencja skąd wiesz, że nie byłeś chory? Jest coś takiego jak bezobjawowy przebieg choroby. Rozumiem, że nie miałeś żadnych niedogodności przez chorobę, nic cię nie wybiło z rytmu życia codziennego. Czy w międzyczasie nie chorowałeś i nie zaraziłeś nikogo innego i tę następną osobę nie poskładało na 2 tygodnie? Mało prawdopodobne.
Chyba że masz minimalny kontakt z ludźmi a w twoim otoczeniu w ciągu ostatnich 2 lat nikt nie chorował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@WesolyLudwiczek:

Normalnie de#!e. Ile ja to razy słyszałem xD Musicie założyć 5 sztuk i jeszcze na dupę bo czytałem, że piardy też przenoszą


Jak coś ma działać to musi być dobrze założone, tak samo jest z prezerwatywami ¯\_(ツ)_/¯

Wyzywasz mnie od debili bez żadnej przyczyny, gdzie nie pisze jakiś nowinek tylko proste rzeczy które wynikają z mechanizmów, jeśli chodzi o to czy działają czy nie to nie mam pojęcia, ale na
  • Odpowiedz
@nieprawdopodobnainterwencja: To spróbuj wiedzieć że masz AIDS albo wczesny nowotwór czy HPV, choroby nie zawsze działają "jak sranie"( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją drogą maski nie chronią ciebie tylko otoczenie więc to że ty nie czułeś się chory (zazdroszczę zdrowia) nie oznacza że nie rozpylales syfu do okoła. (I mówię tu o syfie w ogóle a nie tylko covid bo choć uważam że maseczki dla wszystkich to przesada
  • Odpowiedz