Wpis z mikrobloga

@Makowieciasto: Tutaj znowu miałam na myśli MBTI a nie ogół ahaha kierującymi się logiką i ekstrawertycznymi osobowościami wg MBTI są ESTJ, ESTP, ENTP oraz ENTJ. Są również różne funkcje ale tyle o tym nie doczytałam xD i np. ja jestem ENFP czyli ekstrawertyk z introwertycznym odczuwaniem. To jest jakiś bardziej złożony temat, ale idk. Cały czas czytam o tych o osobowościach MBTI XD A co ci wychodzi?
Pobierz z....._ - @Makowieciasto: Tutaj znowu miałam na myśli MBTI a nie ogół ahaha kierujący...
źródło: comment_1672176903NvwiHY3lMuW2MbbXMMcd6c.jpg
@zero_: ej ja nie gram w mejnkampfa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie mam gejoskiego fotela tylko #!$%@? krzesło, #!$%@?, pare obrazków analogowych i tanią gitare a i tak jedyna przyjemnosc mam ze słuchania muzyki dla zdziwaczałych starych dziadów.
Teraz to dopasuj do diagramu #!$%@? i losowego oversharingu(σ ͜ʖσ)
Kaddafi - villain arc enfp xdd Z mbti to też miałem kiedyś dobrą zabawę, nawet swoich znajomych wkręciłem, ale doszedłem do wniosku, że za bardzo to szufladkuje ludzi i już tak się tym tak nie jaram. Mimo to jest to nadal mój ulubiony "horoskop dla ludzi po studiach" xD